شاخ اینستا به تلویزیون می آورند، جای پرسپولیس بودند منحل می شدند

به گزارش آخرین خبر، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی یک روز پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تهران در دربی 95 پایتخت گفت: ابتدا این برد را به تمام هواداران پرسپولیس تبریک می گویم و امیدوارم حالشان خوب باشد.

شاخ اینستا به تلویزیون می آورند، جای پرسپولیس بودند منحل می شدند

سرمربی پرسپولیس درباره انتقاد خود از بعضی برنامه های صدا و سیما که چه میهمانانی را دعوت می نمایند گفت: رفتارهای خوبی از طرف مجری و کارشناسی که برای برنامه آورده بودند انجام نشد. این توهین مستقیم به پرسپولیس بود زیرا کارشناسی به برنامه آوردند که در صفحه رسمی خودش به پرسپولیسی ها ناسزا می گوید و بدترین الفاظ را به کار می برد. این کارشناس برای خودنمایی و برای اینکه از یادها فراموش نگردد در صفحات اینستاگرامی با افراد درگیر می گردد.

او درباره دعوت از فردی که رفتارهای متفاوتی را در صفحات مجازی انجام می دهد توضیح داد: او بازیکن تیم ملی بوده اما چرا باید چنین شخصیتی به برنامه های تلویزیونی بیاید تا نظر بدهد و کارشناسی کند. نمی دانم این اتفاق برای چه افتاد. یکی دو مجری استقلالی فشار زیادی به داور وارد کردند و گفتند داور پرسپولیسی است.

سرمربی پرسپولیس درباره برنامه ریزی این چینی قبل از دربی برای بر هم زدن این ملاقات تاکید نمود: نمی توانم بحث برنامه ریزی را تأیید کنم و بگویم واقعاً این کار صورت گرفته بود. امکان دارد هر مجری به هر حال گرایش های رنگی داشته باشد. اصلاً روی این موضوع بحثی نداریم اما در اجرا باید حتماً عدالت را رعایت کند.

یحیی گل محمدی در ادامه انتقادهایش از بازیکنی که پیراهن تیم ملی ایران بر تن داشت توضیح داد: وقتی می خواهید کارشناس بیاورید باید وجهه ای در جامعه فوتبال داشته باشد، نه اینکه یک فرد خودش را شاخ اینستاگرامی معرفی کند و همان را به عنوان کارشناس به برنامه بیاوریم.

او در پاسخ به سوال عجیب مجری برنامه مبنی بر اینکه به نظر می رسد پرسپولیس خار چشم بقیه شده است یادآور شد: من هم این موضوع را می بینم و هجمه زیادی روی پرسپولیس است، اما هر تیمی مسائل ما را داشت تا به امروز منحل می شد. با تمام مسائل موجود از لحاظ امکانات و اقتصادی کار می کنیم.

یحیی گل محمدی ادامه داد: هنوز هم مسائل اقتصادی زیادی وجود دارد که نه آنها را مطرح نموده و نگفتیم چنین مسائلی داریم. کمترین مبلغ دریافتی در میان تمام 16 تیم لیگ فزونی داشتیم.

او که به نظر می رسد از شرایط اقتصادی این تیم اصلاً راضی نیست توضیح داد: فکر می کنید از ابتدای فصل تا به امروز در لیگ برتر چه مقدار پاداش گرفته ایم؟ باید جواب دهم حتی یک قِران هم دریافت ننموده ایم.

سرمربی پرسپولیس درباره قول پاداش 20 میلیون تومانی به اعضای این تیم بابت برد دربی 95 پایتخت گفت: تا الان نگرفته ایم البته قول داده اند پرداخت نمایند اما مسائل اقتصادی ما آنقدر زیاد است که فکر نمی کنم انجام گردد.

گل محمدی درباره اینکه از زمان حضورش در این تیم فقط قول شنیده شرح داد: در این یکی دو سالی که ما در پرسپولیس بودیم مسائل زیادی بوده است. بعضی از آنها تا حدودی حل شد اما دوباره به وجود آمد. اگر هر تیمی مسائل پرسپولیس را داشت، نمی توانست به موفقیت برسد. به شرف و غیرت بازیکنانم درود می فرستم که به خاطر طرفداران از جان مایه می گذارند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بینندگان تلویزیونی از بازی روز گذشته پرسپولیس و استقلال الگوی خوبی نمی گیرند گفت: از خیلی از برنامه هایی که به نظر من درباره این مسائل صحبت می نمایند انتظار دارم درباره بحث های فنی صحبت نموده و کارشناس فنی بیاروند. ببخشید این کلمه را به کار می برم اما تلویزیون دوست دارد بیشتر از متن و بحث های فنی به حاشیه بپردازد. تلویزیون باید زمانش را با برنامه هایی پر کند که کسی چیزی یاد بگیرد.

گل محمدی در تبادل نظر با برنامه آفساید رادیو جوان ادامه داد: هم در بازی با سپاهان و هم در دربی، نود دقیقه پرتنش و پرهیجان وجود دارد. در این شرایط چگونه انتظار دارید کسی کاری نکند و هیجانات خود را بروز ندهد؟ من این کارها را اصلاً تأیید نمی کنم اما بخشی از مسائل طبیعی است زیرا هیجان و حساسیت های بازی خیلی زیاد است.

وی درباره اینکه چرا برخلاف لیگ برتر ایران در آسیا چنین اتفاقاتی نمی افتد، گفت: این موضوع را قبول دارم. مدیریت تیم، استادیوم و قانون در این مسابقات وجود دارد. روز گذشته به حدی در استادیوم آدم زیاد بود که فکر کردیم بازی با تماشاگر برگزار می گردد اما در بین دو نیمه این مشکل را رفع کردند. بعضی از این تنش ها به دلیل غیبت تماشاگران است.

گل محمدی توضیح داد: اگر تعداد عکاسان، خبرنگاران و همراهانی که متعلق به اسپانسر بودند را در بازی روز گذشته جمع کنیم حدود 400-300 نفر در استادیوم حضور داشتند. این موضوع در روزهای کرونایی بد است. باید این موضوعات مدیریت گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1716

به "شاخ اینستا به تلویزیون می آورند، جای پرسپولیس بودند منحل می شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخ اینستا به تلویزیون می آورند، جای پرسپولیس بودند منحل می شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید