مجید اخشابی: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا (ع) هستیم

به گزارش آخرین خبر، مهر/ مجید اخشابی اظهار کرد: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم.

مجید اخشابی: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا (ع) هستیم

مجید اخشابی خواننده جوانی است که از قضا صدای دلنشینی دارد و ارادتش به امام رضا (ع) را با حضور همیشگی اش در جشن های دهه کرامت تلویزیون بر هیچکس پوشیده نیست. این خواننده ضمن ابراز ارادتش به امام رضا (ع) گفت: همه ما ایرانی هاعشق به امام رضا (ع) را از بالین مادر در زندگی داریم و به این احساسات و ابراز عشقمان به امام رئوف به اسم یک غنیمت نگاه نموده و به آن می بالیم.

وی گفت: علاقه قلبی ما به امام رضا (ع) به جای خود، اما انچه که دهه کرامت را زیباتر نشان می دهد همین جشن ها و مراسم ها است که هر ساله شاهد هر چه باشکوه تر برگزار شدن آن به وسیله مساجد و مراکز مختلف هستیم. خود من هر ساله پای ثابت حاضر در این مجالس و مراسم ها هستم و خدا را شاکرم که در این ایام مقدس می توانم در خدمت هم میهنانم باشم.

اخشابی در پاسخ به این سوال که هنر تا چه اندازه می تواند در اشاعه فرهنگ رضوی مؤثر باشد اضافه نمود: مساله هنر به همین سادگی که مطرح می گردد نیست باید بتوان در قالب هر شاخه از هنر حرفی نو بیان نمود که مفاهیمی اصیل را در بربگیرد تا بتواند حق مطلب را ادا کند در این صورت است که می توان گفت، توانسته ایم هنرمندانه این ایام را جشن بگیریم؛ اما چیزی که این میان باید به آن توجه کرد رسالت و وظیفه ای است که بر گردن متولیان این امر عظیم است. برگزارنمایندگان این جشن ها، از هر مرکز و سازمانی که می خواهند باشند باید بتوانند علاوه بر کارهای اجرایی در ایجاد جریان های مختلف فرهنگی و هنری هم مؤثر عمل نمایند و زمانی می توانیم بگوییم که خروجی خوبی در این زمینه داشته ایم که بازتابش را در سطح جامعه ببینیم.

وی با اشاره به لزوم اشاعه رأفت رضوی در سطح جامعه گفت: با توجه به شرایط جامعه کنونی شاید بگردد گفت علاوه بر همه آداب رضوی، به اشاعه رأفت رضوی که یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین اخلاق امام رضا (ع) است مبادرت ورزیم که نمونه اش فیلمسازان هستند که می توانند در عرصه فیلم سازی به این اخلاق رضوی بیش از پیش برای بهتر نشان دادن این اخلاق رضوی به مردم دست به کار شوند.

منبع: همگردی
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1788

به "مجید اخشابی: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا (ع) هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید اخشابی: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا (ع) هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید