ممانعت شهر خودرویی ها از فروش بلیت به طرفداران پرسپولیس، انصاری فرد: برای حفظ منافع تماشاگران کوشش می کنیم

به گزارش آخرین خبر، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن اعتراض به اقدام های باشگاه شهر خوردو گفت: برای حفظ منافع تماشاگران کوشش می کنیم.

ممانعت شهر خودرویی ها از فروش بلیت به طرفداران پرسپولیس، انصاری فرد: برای حفظ منافع تماشاگران کوشش می کنیم

به گزارش به نقل از باشگاه پرسپولیس، باشگاه شهر خودرو در روز های گذشته با وجود شروع بلیت فروشی بازی خود برابر پرسپولیس بر خلاف عرف مرسوم از فروش بلیت سهمیه میهمان به طرفداران پرسپولیس امتناع نموده است.

در پی این اتفاقات از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خواسته شد این مشکل مرتفع شده و منافع و شان تماشاگران فوتبال محفوظ بماند. به رغم این اقدامات متاسفانه این مشکل هنوز حل نشده است.

خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس در 31 شهریور 98 + فیلم

بر همین اساس به اطلاع طرفداران پرسپولیس می رساند؛ باشگاه پرسپولیس و محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل از صبح امروز، ضمن اعتراض مجدد به وضعیت موجود در حال پیگیری و رایزنی برای حل مشکل پیش آمده برای طرفداران هستند.

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد فضای فوتبال و به ویژه رقابت های لیگ که عموم مردم با آن درگیر هستند باید فضایی باشد که حس احترام، قانونمندی و امید را به جامعه القا کند و برای این منظور و تلطیف فضای جامعه و روابط آحاد جامعه با یکدیگر، مسئولیت مهمی بر عهده فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و باشگاه هاست.

باشگاه پرسپولیس همچنین اقدام سایت باشگاه شهر خودرو در حذف بخش هایی از نشان رسمی باشگاه پرسپولیس را مورد اعتراض قرار داده است و با توجه به اینکه بازی ها بین پرسپولیس و تیم های مشهدی همیشه عاری از پدیده تنش های هواداری روی سکو ها بوده است، خواستار اصلاح این موضوع شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 456

به "ممانعت شهر خودرویی ها از فروش بلیت به طرفداران پرسپولیس، انصاری فرد: برای حفظ منافع تماشاگران کوشش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممانعت شهر خودرویی ها از فروش بلیت به طرفداران پرسپولیس، انصاری فرد: برای حفظ منافع تماشاگران کوشش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید