2 خرید یحیی آماده مهار 2 خارجی فرهاد

به گزارش آخرین خبر، پرسپولیس در شرایطی پا به لیگ 21 گذاشت که چند روز قبل از هفته نخست باخت سنگین به الهلال را تجربه نموده بود و با توجه به رفتن کنعانی و نوراللهی یحیی باید دست به آزمون و خطا برای رسیدن به ساختار اصلی دفاعی تیمش می زد.

2 خرید یحیی آماده مهار 2 خارجی فرهاد

فرشاد فرجی که زمستان فصل قبل به پرسپولیس اضافه شده به مهره اصلی خط دفاع سرخ ها تبدیل شده و در هفت هفته ابتدایی کنار بازیکنان متفاوتی در دفاع پرسپولیس بازی نموده است. فرجی سومین دربی اش را تجربه خواهد نمود. او در دربی اولش با جنجال و دعوایش در انتهای بازی اخراج شد و در دربی حذفی هم کنار کنعانی زادگان عملکرد خوبی در دفاع سرخ ها داشت. او که یک برد و یک باخت در دربی را چشیده ماجراجویی تازه ای پیش رو دارد.

زوج فرجی را، اما علی نعمتی تشکیل خواهد داد. نعمتی ابتدا با تفکر دفاع سه نفره یحیی به ترکیب اصلی رسید و با عملکردی قابل قبولش، خود را به ترکیب اصلی تحمیل و در دوبازی گذشته جای پایش را محکم کرد. او عصر شنبه اولین دربی زندگی اش که مهمترین بازی دوران فوتبالی اش است را تجربه خواهد نمود.

قرمز ها پس از چندین هفته به ثبات در خط دفاعی خود رسیده اند و با توجه به مصدومیت کاپیتان سیدجلال حسینی، وظیفه سنگینی روی دوش زوج دفاعی نو پرسپولیس خواهد بود و باید دید این دو بازیکن که هماهنگی نسبتا خوبی باهم دارند چه عملکردی از خود به جا می گذارند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2143

به "2 خرید یحیی آماده مهار 2 خارجی فرهاد" امتیاز دهید

1 کاربر به "2 خرید یحیی آماده مهار 2 خارجی فرهاد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 خرید یحیی آماده مهار 2 خارجی فرهاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید