اعتراض مخالفان واکسیناسیون در آمریکا

به گزارش آخرین خبر، معترضان خطاب به متقاضیان: برگردید، شما موش آزمایشگاهی هستید. کووید یک فریب است. کرونا وجود ندارد. جانتان را بردارید و فرار کنید.

اعتراض مخالفان واکسیناسیون در آمریکا

عظیمترین مراکز واکسیناسیون کرونا در استادیوم داجرز لس آنجلس آمریکا پس از اعتراض گروهی از مخالفان واکسیناسیون برای ساعاتی بسته شد. این مخالفان از هواداران گروه های راست افراطی در آمریکا محسوب می شوند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از لس آنجلس تایمز، مخالفان واکسیناسیون، متقاضیان دریافت واکسن را برای ساعاتی در صف دریافت واکسن معطل کردند.

کارمندان پس از تبدیل استادیوم داجرز به یک مرکز واکسیناسیون واکسن در حال هدایت خودروی مراجعان و کنترل ترافیک هستند- این استادیوم یکی از عظیمترین مراکز کنونی واکسیناسیون در آمریکاست/ عکس: GETTY IMAGES

معترضان پلاکاردهایی را علیه اثربخشی واکسن و رسوا کردن آن حمل می کردند.

به گزارش لس آنجلی تایمز یک نفر از معترضان خطاب به متقاضیان واکسن فریاد زد: برگردید، شما موش آزمایشگاهی هستید.

بعضی نیز خطاب به مراجعان گفتند: کووید یک فریب است. کرونا وجود ندارد. جانتان را بردارید و فرار کنید.

سازمان آتش نشانی لس آنجلس برای احتیاط درِ ورودی استادیوم را حدود ساعت 14:00 به وقت محلی بست.

معترضان به واکسیناسیون، قرنطینه و زدن ماسک در استادیوم داجرز لس آنجلس/ عکس: Los Angeles Times

چندین افسر پلیس نیز به این موضوع واکنش نشان دادند. در این میان کسی بازداشت نشد.

اندریا گارسیا سخن گوی شهردار لس آنجلس در این باره گفت که با وجود توقف 55 دقیقه ای هیچ کدام از قرارها و رزروهای قبلی برای تزریق واکسن لغو نشد.

او اضافه کرد: ما متعهدیم واکسیناسیون مردم لس آنجلس را سریع و ایمن انجام دهیم.

ژرمن ژاکز که از خانه اش تا استادیوم را برای واکسن زدن رانندگی نموده بود در این باره گفت که پس از بسته شدن درهای استادیوم به دلیل اعتراض گروه های مخالف یک ساعت در بیرون از این مکان ورزشی معطل شده اشت.

وی اضافه کرد: بعضی از معترضان خطاب به صفوف مردم گفتند که کرونا واقعی نیست و واکسیناسیون خطرناک است. وی اضافه کرد: این موضوع اصلا منطقی نیست.

ژرمن ژاکز دندانپزشک از مقامات می خواهد تا درهای استادیوم داجرز را باز نموده و به واکسیناسیون ادامه دهند- او از هفته ها قبل منتظر این روز برای واکسیناسیون بوده است/ عکس: Los Angeles Times

ژاکز گفت: این پیغام غلطی است. من از هفته ها قبل منتظر این روز برای واکسیناسیون بوده م.و برای آن وقت گرفته ام. من یک دندانپزشکم و خطر زیادی را برای بیمارانم ایجاد می کنم و در معرض خطرات بیشتر هم قرار می گیرم. من به خاطر بیماران و خانواده ام می خواهم سالم بمانم. واکسن تنها راه شکست ویروس است.

تعداد مبتلایان کالیفرنیا از 3.2 میلیون نفر گذشته است و بیش از 40 هزار نفر کالیفرنیایی (یک نفر از هر 1000 نفر) به دلیل عوارض بیماری جان باخته اند. بخش بهداشت و درمان لس آنجلس پس از مرگ 316 نفر در روز شنبه تعداد کشته های لس آنجلس را بیش از 16 هزار و 647 نفر عنوان نمود. آنها در روز شنبه بیش از 6900 مبتلای جدید را در لس آنجلس شناسایی کردند.

یکی از ماموران مرکز واکسیناسیون استادیوم داجرز، پس از وقفه یک ساعته به دلیل اعتراض گروهی 50 نفره از مخالفان واکسیناسیون، متقاضیان واکسن را به داخل استادیوم هدایت می نماید/ عکس: لس آنجلس تایمز

گروهی از ساکنان لس آنجلس در روز شنبه در استادیوم راجرز که اینک به یکی از مراکز عظیم واکسیناسیون تبدیل شده تجمع نموده و به واکسیناسیون، قرنطینه و استفاده از ماسک اعتراض کردند/ عکس: Los Angeles Times

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1520

به "اعتراض مخالفان واکسیناسیون در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مخالفان واکسیناسیون در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید