بازگشایی موزه شهر نیویورک با وجود تعدیل نیرو و کاهش درآمد

به گزارش آخرین خبر، ایرنا/ براساس آخرین اخبار واصله، بازگشایی موزه شهر نیویورک با وجود تعدیل نیرو و کاهش درآمد صورت گرفت.

بازگشایی موزه شهر نیویورک با وجود تعدیل نیرو و کاهش درآمد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات کارشناسی ارشد در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

قضیه چیست؟

بیشتر موزه ها به دلیل تعطیلی های اجباری ناشی از شیوع کرونا با مسائل اقتصادی روبه رو شده اند اما، موزه شهر نیویورک یکی از آن موزه های کوچک یا میان رده ای بوده که بطور خاص راستا دشواری را پیش رو دارد. این موزه نیز چون موسسات هم ردیف خود برای برطرف هزینه ها به یک اعانه ناچیز 27 میلیون دلاری وابسته است و اهدانمایندگان ثروتمندی هم ندارد که با یاری های فوری از کاهش درآمد آن جلوگیری نمایند.

با شیوع کرونا، این موزه از ماه مارس درهای خود را به روی بازدیدنمایندگان بست. از آن موقع تا به امروز، 20 درصد از 100 کارمند تمام وقت این موسسه اخراج شده و کارکنان به جامانده یا به مرخصی اجباری فرستاده شده اند یا ساعات کاری کمتری دارند. حقوق کارکنان بخش های اجرایی نیز تا 25 درصد کاهش یافته و مدیر و معاونش 35 درصد کمتر از گذشته حقوق می گیرند.

ویتنی دونهاوزر (Whitney Donhauser) مدیر این موزه آمریکایی ماه گذشته در ایمیلی بحران اقتصادی متوجه این موسسه را اینطور خلاصه کرد: تعطیلی موزه همانا و از دست رفتن منابع اصلی درآمد از فروش بلیت ورودی و کرایه سالن گرفته تا رویدادهای مهم جمع آوری یاریهای اقتصادی همان. برای رسیدگی به این وضع، هزینه ها در تمام بخشها از جمله بخش کارکنان، برنامه های نمایشگاهی و آموزشی، مجموعه ها و عملیات عمرانی کاهش پیدا کرد.

متولیان موزه شهر نیویورک ضمن اشاره به کسری 1.9 میلیون دلاری در بودجه سال جاری از احتمال کسری در بودجه سال آینده این موزه می گویند. با وجود تمام این موانع و محدودیت ها، درهای موزه شهر نیویورک به روی بازدیدنمایندگان گشوده شده و نمایشگاهی درباره کرونا در آن برپا خواهد شد.

منبع: همگردی
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1154

به "بازگشایی موزه شهر نیویورک با وجود تعدیل نیرو و کاهش درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی موزه شهر نیویورک با وجود تعدیل نیرو و کاهش درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید