بهره برداری از طرح های مهم ملی با حضور روحانی

به گزارش آخرین خبر، خبرنگاران : طرح انتقال، ذخیره و صادرات اسیدسولفوریک در کرمان و بندرعباس، طرح آهک پخته و هیدراته در اهر و طرح گندله سازی شرکت آهن اسفنجی اردکان، دیگر طرح هایی است که روز پنجشنبه بهره برداری از آنها آغاز شد.

بهره برداری از طرح های مهم ملی با حضور روحانی

به گزارش به نقل از ایرنا، همزمان با روز ملی صنعت و معدن، طرح های ملی وزارت صنعت، معدن و تجارت با ارزش سرمایه گذاری سه هزار و 577 میلیارد تومان به فرمان ویدئوکنفرانسی رییس جمهوری به بهره برداری رسید.

6 طرح صنعتی و معدنی با اعتبار 35 هزار و 770 میلیارد ریالی و اشتغالزایی برای 881 نفر در هفتاد و هشتمین برنامه افتتاح طرح های ملی در چهار استان کشور به فرمان رییس جمهور بهره برداری شد.

این افتتاح ها در قالب این برنامه طرح شمش فولادی شرکت پارس بوتیل و طرح تولید کاشی و سرامیک جواهر یزد در اشکذر و طرح توسعه توتون و تنباکو فرآوری شده شرکت جی. تی. آی پارس در سلطانیه به بهره برداری رسیده است.

همچنین طرح انتقال، ذخیره و صادرات اسیدسولفوریک در کرمان و بندرعباس، طرح آهک پخته و هیدراته در اهر و طرح گندله سازی شرکت آهن اسفنجی اردکان، دیگر طرح هایی است که روز پنجشنبه بهره برداری از آنها آغاز شد.

جمع سرمایه گذاری این طرح ها 35 هزار و 770 میلیارد ریال است که زمینه اشتغال 881 نفر را فراهم خواهد کرد. بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دهم تیر ماه به نام روز ملی صنعت و معدن نامگذاری شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1763

به "بهره برداری از طرح های مهم ملی با حضور روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از طرح های مهم ملی با حضور روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید