حضور 30 مجموعه گردشگری مازندران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران

به گزارش آخرین خبر، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: 30 مجموعه گردشگری مازندران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که 23 بهمن ماه امسال در تهران برگزار می گردد، معرفی می شوند.

حضور 30 مجموعه گردشگری مازندران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران

بهترین تجربه سفر را با سفرهای ادلیا تجربه کنید.

به گزارش آخرین خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی استان با اعلام خبر فوق گفت: مازندران امسال در حوزه های مختلف گردشگری شهری، بوم گردی، مجموعه های اقامتی، پذ یرایی و تفریحی و سرگرمی، صنایع دستی، دفتر خدمات سیاحتی و گردشگری سلامت در غرفه ای با بیش از هزار متر مربع مساحت در این نمایشگاه حضور می یابد.

او با اشاره به اینکه 30 مجموعه گردشگری با موضوعات متنوع به صورت مستقیم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته شرکت دارند، اظهار کرد: حضور مستقیم این مجموعه های گردشگری و معرفی امکانات و خدمات مجموعه ها در ارایه ظرفیت و داشته های استان می تواند بسیار مفید و مثبت باشد.

فرزانه از حضور بیمارستان ولی عصر قائمشهر در این نمایشگاه اطلاع داد و یادآور شد: مازندران در زمینه گردشگری سلامت دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که در صورت برنامه ریزی می تواند گردشگران سلامت و درمانی را جذب کند.

او با بیان اینکه 2 شهرداری بهشهر و ایزدشهر به صورت مستقیم به عرضه بسته های گردشگری و معرفی جاذبه گردشگری خود در نمایشگاه می پردازند، اضافه کرد: ایجاد شهری با نمادهای گردشگری از جمله شاخص های گردشگری شهری است و حضور شهرداری ها در این گونه نمایشگاه ها نشان دهنده عزم جدی شهرداری ها برای رونق گردشگری شهری و جذب بیشتر گردشگران به جاذبه های داخل شهر به شمار می آید.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، معرفی سوغات مازندران و کتاب های راهنمای گردشگری استان را از دیگر برنامه های ارائه شده در نمایشگاه برشمرد.

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین اللمللی گردشگری با حضور همه استان های کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در تهران برگزار می باشد و بازدید از آن 23 لغایت 26 بهمن ماه امسال برای عموم ازاد است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 شهریور 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 244

به "حضور 30 مجموعه گردشگری مازندران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 30 مجموعه گردشگری مازندران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید