در برابر پرسپولیس باید با حوصله بازی کنیم

به گزارش آخرین خبر، علیرضا منصوریان شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از مصاف دو تیم، ذوب آهن و پرسپولیس در استادیوم فولادشهر، گفت: ذوب آهن شرایط فشرده ای دارد و به طور فشرده روی تیم کار نموده ایم. تک تک بازیکنان تیم پرسپولیس را در بازی آخر این تیم و نیز اندیشه های آقای کالدرون را مورد بررسی قرار داده و بررسی کردیم و برای هر اتفاقی آماده هستیم.

در برابر پرسپولیس باید با حوصله بازی کنیم

وی از حساسیت این ملاقات گفت و اضافه نمود: ما همه تیم ها را به خوبی مورد بررسی قرار می دهیم. در بعضی از تیم ها شرایط به گونه ای است که باید تنها مراقب چند بازیکن باشیم و آن ها را کنترل کنیم اما در تیم هایی مثل پرسپولیس، سپاهان، استقلال و تراکتور ، همه نفرات، بازیکنان کلیدی هستند و باید مراقب همه آن ها باشیم. موفقیت در این بازی ها نیازمند عزم بیشتری است چراکه علاوه بر اینکه انرژی مثبت از سوی رسانه ها و افکار عمومی پشت تیم شما است، پخش زنده بازی هم انگیزه بازیکنان را می نماید.

سرمربی ذوب آهن از برنامه خود برای کسب سه امتیاز بازی گفت و اضافه نمود: ما فردا در برابر تیم بزرگی به میدان می رویم که سه قهرمانی متوالی لیگ برتر را در کارنامه خود دارد ولی ما برای هر شرایطی برنامه خود را داریم و چه پیش بیافتیم و چه عقب بیافتیم، برنامه های متفاوتی پیش بینی نموده ایم و تنها باید کارهایی را که در طول هفته تمرین می کردیم، پیش ببریم.

وی عدم حضور تماشاگران در استادیوم را دغدغه مشترک خود و قلعه نویی مطرح کرد و اضافه نمود: ما با سپاهان رقیب هستیم اما دغدغه مشترکی که من و آقای قلعه نویی داریم این است که تماشاگران به استادیوم نمی آیند. ذوب آهن اگرچه نتایج خوبی نگرفته اما کیفیت خوبی دارد هرچند سپاهان که هم باکیفیت عمل و می نماید و هم صدرنشین است نیز استادیومش پر نمی گردد. امیدوارم در بازی در برابر پرسپولیس فارغ از زرد و سبز، سپاهانی ها هم برای حمایت از ذوب آهن به استادیوم بیایند و یار دوازدهم ما باشند.

منصوریان با اشاره به لغو بازی پرسپولیس در برابر نساجی اظهار داشت: طبیعتا پرسپولیس با استراحت بیشتر و تمرین مناسب تری به مصاف ما می آید اما برای ما سه بازی در 9 روز سخت است. اگر امکانات سخت افزاری بهتری داشتیم می توانستیم هر چهار یا پنج روز یکبار بازی کنیم اما در این شرایط متوسط هر سه روز یک بازی سخت است. ذوب آهن البته جوانان خوبی در اختیار دارد و من از بابت آن ها ندارم بلکه برای کل لیگ و همه دقایق آن برنامه داریم و اهدافمان را به طور پلکانی تعریف نموده ایم.

وی با تاکید بر اینکه ذوب آهن وقت مدارا ندارد، اضافه نمود: بازی فردا بازی خانگی ما است و ما نیازمند پیروزی در این بازی هستیم و فرصت مدارا نداریم اما باید توجه کنیم که نباید بی گدار به آب بزنیم. ما هر لحظه می توانیم از پرسپولیس پیش بیافتیم اما باید دقت کنیم که اگر عقب بیافتیم کارمان سخت خواهد شد. در برابر تیم های مثل پرسپولیس نباید بی مهابا بازی کرد چراکه چنین تیم هایی با تجربه زیاد و بازیکنان کاربلد می نمایند و ما برای پیروزی باید با حوصله بازی کنیم.

سرمربی ذوب آهن پیرانون صعود خود در رده بندی مربیان دنیا اضافه نمود: افتخار بزرگی است که سال جاری ذوب آهن برترین تیم آسیایی شد. من هم بسیار خوشحالم که در رده 212 مربیان دنیا ایستادم. البته من در ویترین هستم و پشت سر من 15 نفر دیگر ایستاده و زحمت می کشند و من از همه آن ها تشکر می کنم.

وی در واکنش به صحبت های محمدحسن انصاری فرد توضیح داد: آقای انصاری فرد انسان اخلاق مداری است اما احساس می کنم او در برنامه تلویزیونی عصبی شد و گفت نمی گذارند پرسپولیس قهرمان گردد و با این حرف خود این شائبه را به وجود آورد که 3 بار قبلی چطور قهرمان شد؟، من از این صحبت های او به عنوان یک برادر کوچکتر گلایه دارم. پرسپولیس زحمت کشید و سه بار قهرمان شد و اگر این بار هم شایستگی داشته باشد می تواند برای بار چهارم هم قهرمان گردد.

منصوریان درباره داوری بازی فردا ابراز نگرانی کرد و اضافه نمود: من نگرانم که صحبت های آقای انصاری فرد روی داوری بازی فردا تاثیر نگذارد و داور را تحت فشار قرار ندهد. در بازی با نفت مسجد سلیمان داور دروازه پنالتی واضح روی بازیکن ما را نگرفت. ما 12 امتیاز از دست دادیم اما همیشه در نشست های خبری از داوران حمایت نموده ایم. امیدوارم در بازی فردا نیز هر تیمی که واقعا شایسته است پیروز گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 627

به "در برابر پرسپولیس باید با حوصله بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در برابر پرسپولیس باید با حوصله بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید