رده بندی بهترین مربیان فوتبال کرواسی؛ برانکو و استیماچ آخر شدند

به گزارش آخرین خبر، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و پرسپولیس محبوبیت خود در بین طرفداران کروات را تا حدود زیادی از دست داده است.

رده بندی بهترین مربیان فوتبال کرواسی؛ برانکو و استیماچ آخر شدند

به گزارش آخرین خبر، سایت Index.hr کرواسی با راه اندازی یک نظرسنجی از کاربرانش خواست تا بهترین سرمربی حال حاضر فوتبال در کشور کرواسی را انتخاب نمایند. در این نظرسنجی نام 11 سرمربی گنجانده شد که معیارهایی همچون نتاج کسب شده و محبوبیت در کشورهایی که در آنجا کار نموده اند، دلیل انتخاب آنها برای این نظرسنجی بوده است.

در این نظرسنجی نناد بیلیسا، سرمربی تیم فوتبال دیناموزاگرب با کسب 5 هزار و پانصد رأی (37.67 درصد آرا) عنوان بهترین سرمربی حال حاضر کرواسی را از آن خود کرد و بالاتر از اسلاون بیلیچ با 23.29 درصد آرا و زلاتکو دالیچ با 19.86 درصد آرا ایستاد. دالیچ در حالی در رده سوم ایستاد که تابستان گذشته دست به کار بزرگی زد و تیم ملی کرواسی را به عنوان نایب قهرمانی جام جهانی 2018 روسیه رساند.

در گزارش این سایت از برانکو ایووانکوویچ و ایگور استیماچ به عنوان بازندهای بزرگ این نظرسنجی یاد شده که به ترتیب در رده های دهم و یازدهم نظرسنجی برترین مربیان فوتبال کرواسی نهاده شدند. برانکو، سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران تنها 3.47 درصد آرا را به خود اختصاص داد، این در حالی است استیماچ، سرمربی پیشین سپاهان با کسب تنها 3.14 درصد آرا در رده آخر ایستاد.

در این نظرسنجی که 14 هزار و 600 نفر شرکت کردند، همچنین نیکو کواچ، سرمربی حال حاضر بایرن مونیخ با کسب 19.18 درصد آرا در رده چهارم نهاده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 556

به "رده بندی بهترین مربیان فوتبال کرواسی؛ برانکو و استیماچ آخر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رده بندی بهترین مربیان فوتبال کرواسی؛ برانکو و استیماچ آخر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید