صالحی امیری: 80 درصد اهداف مان در کمیته ملی المپیک محقق شد، ورزش آلوده به سیاست نیست

به گزارش آخرین خبر، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: 80 درصد اهداف خود را در سه سال حضورمان در این کمیته محقق نموده ایم.

صالحی امیری: 80 درصد اهداف مان در کمیته ملی المپیک محقق شد، ورزش آلوده به سیاست نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، رضا صالحی امیری در نشست هم اندیشی وزیران ورزش، روسای ادوار مختلف سازمان تربیت بدنی، روسا و دبیران کل کمیته ملی المپیک گفت: فلسفه این نشست این است که بدانیم هر کسی گذشته خود را انکار کند، ابتر است. باید این فهم را داشته باشیم که دیگران کوشش کردند تا ما امروز اینجا بنشینیم و باید کوشش کنیم تا آیندگان بر این مسند قرار بگیرند. همه ما در یک قطار نشسته ایم.

وی اضافه کرد: هدف همه ما تعالی ورزش کشور است و یکی از انگیزه های من برای تکرار این جلسات، آموزش به همکارانم در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک است. همکاران ما بدانند روزی روزگاری غفوری فرد و هاشمی طبایی بودند که نهال ورزش ایران را به سامان رساندند.

رئیس کمیته ملی المپیک تاکید نمود: یک ورزش با یک هویت می شناسیم و مرزبندی ها بین وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها، ژله ای و غیر واقعی هستند و هر جا اختلاف است، امر نفسانی در آن دخیل است. کوشش کردیم وارد حاشیه نشویم و تا امروز که در هفته اول سال چهارم این دوره از کمیته ملی المپیک هستیم، در این امر پیروز بودیم. از روزمرگی ها فاصله گرفتیم و با چراغ روشن در راستا روشنی که تدوین کردیم، حرکت می کنیم و 80 درصد اهداف خود را در این سه سال محقق کردیم.

صالحی امیری با اشاره به صندلی پیشکسوتان و بزرگان ورزش گفت: همه بزرگان ورزش مانند یک کتابخانه هستند که انبوهی از تجربه ها و آموزش ها را در خود جای دادند .

وی یادآور شد: خوشبختانه ورزش به سیاست آلوده نیست و مرزبندی سیاسی ندارد و هر کسی یک قدمی برای ورزش برداشته، عضو این خانواده است .

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: تاریخ شفاهی فوتبال در حال نهایی شدن و تاریخ کشتی و ورزش زنان و رسانه در حال تدوین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1529

به "صالحی امیری: 80 درصد اهداف مان در کمیته ملی المپیک محقق شد، ورزش آلوده به سیاست نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: 80 درصد اهداف مان در کمیته ملی المپیک محقق شد، ورزش آلوده به سیاست نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید