تور ایتالیا ارزان: فرصت 2 روزه مربی ایتالیایی به شهرخودرو، کوزین: پولم را ندهند، پنجره شان بسته می گردد

به گزارش آخرین خبر، باشگاه شهرخودرو 2 روز فرصت دارد تا با پرداخت بدهی استفانو کورین، از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش جلوگیری کند.

تور ایتالیا ارزان: فرصت 2 روزه مربی ایتالیایی به شهرخودرو، کوزین: پولم را ندهند، پنجره شان بسته می گردد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

استفانو کوزین، مربی ایتالیایی سابق شهرخودرو در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد بدهی اش از این باشگاه مشهدی گفت: من حدود 73 هزار دلار از شهرخودرو طلب دارم که این رقم به اضافه جریمه 10 هزار دلاری فیفا می گردد و آن ها باید این مبلغ را به من پرداخت می کردند. من امروز (دوشنبه) که اولین روز کاری در اروپا است، می خواستم به فیفا نامه بزنم و اعلام کنم که پولی به حساب من واریز نشده است اما با صحبت های مدیربرنامه هایم با مدیران این باشگاه تصمیم گرفتم 2 روز دیگر صبر کنم.

وی ادامه داد: مدیران شهرخودرو در کوشش هستند اما این کوشش ها باید خیلی زودتر انجام می شد و کار به اینجا نمی کشید. این پولی است که از یک سال قبل مانده و در آن موقع باید به حساب من واریز می شد. اگر تا 48 ساعت آینده پولی به حساب من واریز نگردد، ابتدا پنجره نقل و انتقالاتی شان بسته می گردد و سپس 6 امتیاز کم می گردد. اگر این فرایند بیش از 10 روز طول بکشد، آن ها به دسته پایین تر سقوط می نمایند. من باشگاه شهرخودرو و مردم ایران را خیلی دوست دارم و دوست ندارم چنین اتفاقی برای آن ها بیافتد اما برای رسیدن به پولم مجبورم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1897

به "تور ایتالیا ارزان: فرصت 2 روزه مربی ایتالیایی به شهرخودرو، کوزین: پولم را ندهند، پنجره شان بسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: فرصت 2 روزه مربی ایتالیایی به شهرخودرو، کوزین: پولم را ندهند، پنجره شان بسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید