مدل های جالب کمد مخفی اسلحه برای نگهداری در منازل آپارتمانی

به گزارش آخرین خبر، علاقمندان به شکار و طبیعت گردی در کشورمان بسیار زیاد هستند، این افراد اگرچه مبلغ زیادی بابت خرید سلاح شکاری پرداخت می کنند، اما مکان مناسب برای نگهداری آنرا در نظر نمی گیرند. کمد مخفی اسلحه در چنین شرایطی می تواند بهترین و ایمن ترین مکان برای نگهداری اسلحه در منزل خصوصا خانه های آپارتمانی باشد. از آنجایی که اسلحه شکاری وسیله ای بسیار حساس و خطرناک است، نباید در مکانی قرار بگیرد که همه به آن دسترسی داشته باشند. کمترین بی دقتی در این زمینه می تواند شما و خانواده تان را به دردسر بزرگی بیاندازد.

مدل های جالب کمد مخفی اسلحه برای نگهداری در منازل آپارتمانی

همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، مدل های کمد مخفی اسلحه در این پست همگی در وسایل معمول خانه پنهان شده اند طوری که حتی بسیاری به ذهن شان خطور هم نمی کند که وسیله جلوی چشمشان، در حقیقت یک کمد مخفی است. اگر شما هم تفنگ شکاری در خانه نگهداری می کنید و از طرفی مکانی ایمن برای نگهداری آن ندارید، ایده های زیر می تواند بهترین مکان برای نگهداری اسلحه را در اختیارتان بگذارد.

ابتدا با ست میز جلو مبلی شروع می کنیم، این روش در خانه های آپارتمانی کوچک یکی از بهترین ایده هاست. از آنجایی که این میزها کاملا ظاهری شبیه به یک میز جلو مبلی شیک و لوکس اتاق نشیمن یا پذیرایی دارند، کسی فکرش را هم نخواهد کرد که زیر میزی که روی آن میوه و چای و تنقلات قرار گرفته، یک اسلحه شکاری قرار گرفته باشد. مدل های ساده این میزها، عمدتا رویه کشویی داشته و با کنار رفتن رویه میز، کمد مخفی اسلحه نمایان می شود. البته لازم به ذکر است برای ایمنی بیشتر درب تمام این کمدها قفلی مغناطیسی دارند تا احتمال دسترسی اسلحه به دست کسی غیر از خودتان به صفر برسد.

مدل های دیگر میز جلو مبلی با کشو مخفی اسلحه، رویه ثابتی داشته و در عوض یونیتی در زیر میز جاسازی شده که از طریق اهرمی به سمت پایین میز باز می شود. این میزها علاوه بر جاسازی بسیار خوب سلاح، دسترسی به آنرا نیز آسان می کنند. در این میز قفلی آهنربایی مخفی قرار گرفته که با باز کردن آن، کشوی مخفی اسلحه خود را نمایان می کند. این مدل میزها از چوب طبیعی درخت افرا ساخته شده اند و درکنار زیبایی منحصربفرد، استحکام بسیار بالایی نیز دارند.

مسلما یکی از بهترین مکان ها برای مخفی کردن اسلحه اتاق خواب است، جایی که بخاطر نزدیک بودن سلاح کنار خودتان، احساس آرامش بیشتری خواهید کرد. مدل هایی که در شکل های زیر مشاهده می کنید، به شکلی هوشمندانه کمد مخفی اسلحه را در تخت خواب جاسازی کرده اند. اگر تاج تخت بزرگ باشد، می توان تفنگ هایی حتی به طول 45 اینچ را نیز در آن جاسازی کرد.

طراحی اتاق مخفی در خانه با ورودی مخفی و غیر قابل تشخیص

اگر بیش از یک اسلحه دارید، بدنه خود تخت خواب مکانی ایده آل برای مخفی کردن سلاح است. در شکل زیر کمد مخفی اسلحه طوری در تخت خواب جاسازی شده که فقط از طریق کنار زدن تشک قابل دسترسی است. البته تشک این تخت خواب ها کاملا استاندارد بوده و دارای سیستمی ریلی است که کنار زدن تشک را آسان می کند. از آنجایی که سلاح کاملا زیر تخت مخفی می شود و اتاق خواب نیز مکانی شخصی است، احتمال اینکه شخصی متوجه اسلحه شود صفر است. برای ایمنی بیشتر این کمدها، قفل رمز دار نیز لحاظ شده که دسترسی به تفنگ را برای غریبه و آشنا، غیرممکن می کند.

مبل راحتی ایده بسیار مناسب دیگر برای مخفی کردن اسلحه است. کسی متوجه نخواهد شد که مبلی که روی آن نشسته اند، تفنگی را در خود مخفی کرده است. مدلی که در شکل زیر مشاهده می کنید فضای کامل برای نگهداری سه تفنگ شکاری بزرگ به همراه خشاب و گلوله ها را فراهم می کند. البته خود مبل هم حاوی قفلی رمزدار و مخفی است که فقط صاحب اسلحه از آن خبر خواهد داشت. کیفیت مبل های راحتی در بالاترین سطح قرار دارند طوریکه مانند یک مبل راحتی لوکس و بسیار راحت دیده و احساس می شوند. اما نکته جالب تر اینجاست که روکش مبل، از جنس مواد ضد گلوله است که ایمنی این کمد مخفی اسلحه را بیش از پیش افزایش می دهد.

شلف دیواری از جمله وسایل بسیار کاربردی خانه است، اما تبدیل این شلف به کمدی مخفی برای نگهداری اسلحه ارزش این شلف ها را دوچندان می کند. شکل ظاهری این شلف ها بسیار ساده و مشابه شلفه های معمولی است، اما زیر شلف، به شکلی سازمان دهی شده که تمام قطعات یک سلاح تهاجمی را در خود جای می دهد. این شلف ها نیز دارای قفلی مغناطیسی و مخفی هستند که فقط با کلید مخصوص باز می شوند.

میز کامپیوتر یا میز مطالعه مکانی بسیار ایده آل برای جاسازی کمد مخفی اسلحه است. همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید، قسمت انتهایی پنل کشویی میز، محفظه ای برای قرار گیری سلاح های شکاری و تهاجمی دارد. البته این قسمت فقط با فعال کردن کلید مخصوص قابل دسترسی است و بدون آن، پنل ریلی فقط تا محدوده مشخصی بیرون می آید و قسمت محفظه سلاح را از دید مخفی نگه میدارد.

نورپردازی خانه با انواع لامپ نور مخفی مناسب تمامی اتاق ها

منبع: اتاق
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1383

به "مدل های جالب کمد مخفی اسلحه برای نگهداری در منازل آپارتمانی" امتیاز دهید

2 کاربر به "مدل های جالب کمد مخفی اسلحه برای نگهداری در منازل آپارتمانی" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل های جالب کمد مخفی اسلحه برای نگهداری در منازل آپارتمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید