155 آتش نشان زاهدانی ویژه چهارشنبه سوری در آماده باش هستند

به گزارش آخرین خبر، معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: 10 پایگاه آتش نشانی این شهر با 155 نیروی عملیاتی ویژه چهارشنبه سوری برای جلوگیری از بروز بعضی حوادث احتمالی در آماده باش کامل بسر می برند.

155 آتش نشان زاهدانی ویژه چهارشنبه سوری در آماده باش هستند

به گزارش خبرنگار از ، عبدالرحیم شاهوزهی معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: سازمان آتش نشانی با استقرار خودرو در بعضی از اماکن و پارک های مهم زاهدان زمان رسیدن به محل حادثه را با توجه به ترافیک شب چهارشنبه سوری به حداقل می رساند.

وی اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به وسیله جراید و رسانه ها، آماده باش کامل نیرو ها در روز های پایانی سال و استقرار خودرو های آتش نشانی در مراکز تجمع جمعیت و پرخطر زاهدان نظیر پارک ملت، میدان دکتر حسابی و مجتمع تفریحی لادیز را از جمله برنامه های اجرا شده سازمان آتش نشانی برای جلوگیری از خطرات احتمالی آیین چهارشنبه سوری ذکر کرد.

معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان خودداری از آتش زدن لاستیک، هیزم، کارتن خالی و ... در واحد های مسکونی، معابر، کوچه و خیابان ها، نگهداری نکردن مواد سوختی و محترقه در مقادیر کم یا انبوه در منزل و جلوگیری از قراردادن ظروف تحت فشار از جمله کپسول و حشره کش ها بر روی آتش را از جمله راه حل ها برای کاهش حوادث احتمالی ذکر کرد.

معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از شهروندان خواست که در صورت مشاهده خودرو های آتش نشانی حین اعزام به ماموریت جهت را برای تردد این خودرو ها باز نگه دارند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 130

به "155 آتش نشان زاهدانی ویژه چهارشنبه سوری در آماده باش هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "155 آتش نشان زاهدانی ویژه چهارشنبه سوری در آماده باش هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید