شروع فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از شنبه

به گزارش آخرین خبر، به گزارش خبرنگاران، فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله چهار محصول شرکت زامیاد که شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس می گردد، از روز شنبه (29 خرداد) کلید می خورد.

شروع فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از شنبه

در فروش فوق العاده محصولات شرکت زامیاد، زمان تحویل چهار مدل خودرو یاد شده، 90 روز و در پیش فروش یک ساله زمان تحویل خودرو ها مهر و آبان سال جاری معین شده است.

بر اساس بخشنامه ابلاغ شده، متقاضیان می توانند در یکی از روش های فروش یا به صورت همزمان در دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله ثبت نام نمایند و منعی برای خریداران لحاظ نشده است.

مشتریانی که در هر دو طرح ثبت نام می نمایند، ابتدا در قرعه کشی فروش فوق العاده شرکت داده می شوند و اگر در قرعه کشی در لیست منتخبان قرار گیرند، دیگر در فروش یک ساله محصولات زامیاد شرکت داده نخواهند شد.

آغاز ثبت نام برای محصولات شرکت زامیاد (نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس) از روز شنبه 29 خرداد، ساعت 10 صبح به مدت سه روز و به صورت 24 ساعته است.

در پیش فروش یک ساله محصولات شرکت زامیاد، قیمت قطعی وجود ندارد و هیچ گونه مبلغی به اسم پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی از متقاضیان اخذ نمی گردد.

منبع: خبرنگاران

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودروی خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1778

به "شروع فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید