اخراج کرانچار به دلیل بوی نامطبوع الکل!

به گزارش آخرین خبر، مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان اتفاقات یک فصل و نیم حضورش در این تیم که منجر به قهرمانی شد را تبدیل به کتاب نموده است.

اخراج کرانچار به دلیل بوی نامطبوع الکل!

او نکاتی ریز و جالب درباره افرادی مثل محرم نویدکیا، زلاتکو کرانچار، حسین فرکی، هادی عقیلی، مجید بصیرت و... عنوان نموده که در صورت انتشار در رسانه های دیگر جالب توجه و جنجالی خواهد بود. اما در صفحه 84 کتاب معجزه پنجم به موضوع برکناری زلاتکو کرانچار و انتخاب حسین فرکی در فصلی که به آخرین قهرمانی سپاهان منجر شد، پرداخته است.

ماجرا از اینجا شروع می گردد که سپاهان در همان نیم فصل اول با چند نتیجه ضعیف شرایطی بحرانی پیدا می نماید و در شرایطی در خانه به مصاف ملوان انزلی می رود که تنها پیروزی برابر این تیم ضامن بقای کرانچار می شده و با توجه به تساوی با ملوان فرایند برکناری کرانچار استارت می خورد.

خلیلیان نوشته: با توجه به این شرایط ما فورا دست به کار شدیم و به وسیله رسول خوروش به حسین فرکی پیام دادیم. در عین حال نمی خواستیم کوچکترین بهانه ای به دست کرانچار و تونچی بدهیم. یکی، دو روز بعد سرزده به تمرین رفتم. در چمن از دور بوی نامطبوع تند نوشیدنی به مشامم رسید که حتی خلعتبری هم خیلی آهسته چیزی گفت. اینجا دیگر انتها راه بود (هذا فِراقُ بِینی و بِینِهُ) موضوعی که خلیلیان به آن اشاره نموده، برای نخستین بار به روشنی از سوی یکی از مدیران فوتبال ایران بازگو می گردد.

جالب این که کرانچار یک بار به دلیل همین نقصان توسط وزارت ورزش از راهنمایی تیم المپیک بازماند، اما 4 سال بعد در رویه ای تازه دوباره به عنوان تیم امید انتخاب شد.

منبع: خراسان

منبع: فرارو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1142

به "اخراج کرانچار به دلیل بوی نامطبوع الکل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج کرانچار به دلیل بوی نامطبوع الکل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید