اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا اول فروردین 1400 تمدید شد

به گزارش آخرین خبر، تهران (پانا)- مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران از تمدید اعتبار دفترچه های بیمه شدگان این سازمان تا اول فروردین ماه 1400 به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا اول فروردین 1400 تمدید شد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سفرها بیشتر بدانید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، دکتر داود حاج قاسمعلی اظهارکرد: دفترچه بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت ایران که تاریخ اعتبارشان از ابتدای سال 99 به اتمام رسیده به مدت شش ماه تا یکم فروردین 1400 تمدید شده است تا کسانی که برگه سفید دارند، نیازی نباشد که برای تمدید به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: به تمامی موسسات درمانی اعلام شده که تمامی دفترچه های بیمه سلامت تا مدت زمان اعلام شده حتی برای دریافت خدمات معمولی غیرالکترونیک دارای اعتبار و قابل پذیرش هستند.

وی با اشاره به اینکه دفترچه حدود 6 میلیون نفر در کشور تا به امروز تمدید اعتبار شده است، گفت: با این اقدام مراجعات بیمه شدگان به دفاتر پیشخوان کاهش قابل توجهی یافته است.

حاج قاسمعلی ادامه داد: هر ماه حدود یک میلیون چاپ دفترچه در دفاتر پیشخوان صورت می گیرد که این موضوع به دلیل تمدید اعتبار سیستمی نسبت به قبل کمتر شده است.

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران در پایان گفت: بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت با شماره گیری #1666* می توانند کد ملی خود را وارد و نسبت به تمدید اعتبار دفترچه خود اطمینان حاصل کنند و موسسات درمانی نیز با همین اقدام می توانند نسبت به پذیرش بیمه شدگان سازمان اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1417

به "اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا اول فروردین 1400 تمدید شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا اول فروردین 1400 تمدید شد" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا اول فروردین 1400 تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید