اندونزی مشتری ال پی جی ایران شد

به گزارش آخرین خبر، مقامات شرکت پرتامینای اندونزی گفتند، این شرکت دولتی احتمالا در جریان سفر رئیس جمهور اندونزی به ایران در هفته جاری، قراردادی را برای واردات ال پی جی از ایران در سال 2017 منعقد کند.

اندونزی مشتری ال پی جی ایران شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مقامات این شرکت گفتند، واردات ال پی جی از ایران ممکن است در سال آینده میلادی به 528 هزار تن برسد.

ویاندا پوسپونگورو، سخنگوی شرکت پرتامینا به خبرنگاران گفت: احتمال زیادی وجود دارد که ما مجددا از شرکت ملی نفت ایران خرید کنیم. وی اضافه کرد، پرتامینا میخواهد در سال آینده میلادی 12 محموله ال پی جی هر کدام حامل 44 هزار تن گاز از ایران وارد کند.

وی اضافه کرد، ممکن است در جریان سفر رئیس جمهور جوکو ویدودو به تهران قراردادی در این زمینه منعقد گردد.

این خریداها بخشی از 600 هزار تن ال پی جی ای است که شرکت پرتامینا در ماه می توافق نموده که در امسال و سال 2017 از شرکت ملی نفت ایران خریداری کند.

سخنگوی پرتامینا گفت، پرتامینا همچنین در حال آنالیز خرید سهام دو بلوک نفتی و گازی در ایران است و در جریان نشست اخیر اوپک در وین در این زمینه با وزیر نفت ایران دیدار و گفت وگو نموده است.

ما امیدواریم که آنها با پیشنهاد پرتامینا موافقت نمایند. وی خاطر نشان کرد که ایران همچنان در حال مطالعه موضوع است و اینکه پرتامینا میخواهد این قرارداد را در شروع سال 2017 تکمیل نماید.

هدف ما برداشت روزانه معادل 30 هزار بشکه نفت است.

67

منبع: تسنیم
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 398

به "اندونزی مشتری ال پی جی ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندونزی مشتری ال پی جی ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید