برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها

به گزارش آخرین خبر، شعار اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها که برای دوره پیش روی بازی های پاراآسیایی انتخاب شده در واقع آیینه ای از پیام اصلی بازی های آسیایی، یعنی تعامل قلب ها برای آینده است.

برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها

درلوگوی این بازی های نیز از نماد یک ورزشکار ویلچری که حرکتی روبه جلو دارد، استفاده شده و این حرکت روبه جلو با استفاده از 10 خط نیمه منحنی با رنگ هایی از طیف قرمز تا بنفش که در انتها به رنگ زرد ختم می شود، نمایش داده شده و رو به دوردست در امتداد است.

این شکل، نمادی از جزر و مد رودخانه کیانتانگ که از میان شهر هانگژو می گذرد، است و حرکت روبه جلو ورزشکار ترسیم شده در لوگو، نشان از تحرک، انرژی و آرزوهای اوست.

سایر اجزای لوگو نیز نمادی از جنب و جوش ورزشکاران پارالمپیکی است که با پشتکار، خود را به چالش می کشند و در قسمت پایین نیز محل و تاریخ برگزاری این بازی ها درج شده و در مجموع، شمایل این نماد در راستای بازی های آسیایی هانگژو 2022 طراحی شده است.

معاون دبیر کل کمیته برگزاری و نایب رئیس شهرداری هانگژو نیز در خصوص این نماد گفته است: نماد بازی های پاراآسیایی هانگژو نشانی از طلوع خورشید، هماهنگی، پیشرفت و تعامل است که همگی آنها از ارزش های این بازی ها به شمار می فرایند.

مجید راشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا نیز گفت: در حالی که هنوز دوسال به برگزاری این بازی ها باقی مانده، به کمیته برگزاری به خاطر انتخاب و انتشار نماد و شعار بازی ها تبریک می گویم، استفاده این نماد و شعار همراه با هم، حس تحرک و روحیه مثبت این بازی ها را به تصویر کشیده و به آنها افتخار می کنیم.

چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی به میزبانی هانگژو از 9 تا 15 اکتبر سال 2022 (17 الی 30 مهر ماه سال 1401) با شرکت نزدیک به سه هزار ورزشکار و در 22 رشته ورزشی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 خرداد 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 963

به "برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید