بهترین کشورها برای وقت انگشت نگاری ویزای کانادا کدامند؟

به گزارش آخرین خبر، پیدا کردن آدرس در کشوری که آشنایی با خیابان های آن ندارید مطمئناً می تواند کمی دردسرساز گردد. مخصوصاً اگر هدف از سفر، انجام کار مهمی مانند انگشت نگاری در سفارتخانه ها باشد. در این مقاله به معرفی آدرس سفارتخانه های کانادا در کشورهای نزدیک ایران مانند ترکیه، دبی و ارمنستان می پردازیم. دانستن این آدرس ها به شما یاری می نماید تا انتخاب بهتری برای هتل محل اقامت خود داشته باشید. هتلی که از نظر مکانی نزدیک به سفارتخانه باشد قطعاً می تواند تأثیر مثبتی در کاهش استرس شما در روز انگشت نگاری داشته باشد.

بهترین کشورها برای وقت انگشت نگاری ویزای کانادا کدامند؟

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

انگشت نگاری یکی از مراحل مهم برای اخذ ویزای کانادا است. اما از آنجایی که این کشور در ایران سفارتی ندارد این سؤال مطرح می گردد که کدام کشور برای انجام انگشت نگاری بهتر است؟ در واقع وقت انگشت نگاری برای ویزای کانادا را می توان از تمامی کشورهایی که کانادا در آن ها سفارت دارد گرفت. البته به دلیل اینکه برای انجام این کار باید به کشور انتخاب شده سفر کرد، بهتر است وقت انگشت نگاری ویزای کانادا را از کشورهایی که به ایران نزدیک و سفر به آن ها راحت تر است گرفت.

شهرهای پیشنهادی نزدیک به ایران برای انگشت نگاری ویزای کانادا

  • باکو
  • تفلیس
  • مسقط
  • ابوظبی
  • استانبول
  • آنکارا
  • دبی
  • ایروان

به این نکات توجه کنید:

  • به دلیل پرتردد بودن و داشتن ساعت و روزهای پروازی متنوع در مسیرهای ترکیه، دبی و ارمنستان از ایران، این سه کشور مناسب ترین گزینه ها برای دریافت وقت انگش نگاری ویزای کانادا برای ایرانی ها هستند.
  • انگشت نگاری در هر کدام از این کشورها، در دفتر انگشت نگاری (VAC) انجام می گردد نه در سفارت کانادا.

تور انگشت نگاری کانادا

پس از انجام تمامی مراحل ویزای کانادا مانند ، پر کردن فرم و ارسال مدارک، نوبت به تصمیم گیری درباره از کشورهایی است که سفارت کانادا در آن ها فعالیت دارد. همانطور که قبلا اشاره شد بهتر است وقت انگشت نگاری از کشورهای نزدیک به ایران گرفته گردد. از این رو آژانس هواپیمایی آخرین خبر علاوه بر انجام دادن تمامی مراحل دریافت ویزای کانادا، تور انگشت نگاری کانادا را نیز در غالب تور آنکارا،، و برگزار می نماید.

طبق برنامه ریزی کارشناسان تور در آژانس هواپیمایی آخرین خبر، برای آسایش مسافران عزیز بهترین پروازها با مناسب ترین ساعات پروازی جهت برگزاری تور انگشت نگاری کانادا انتخاب شده اند. همچنین برای دسترسی راحت شما عزیزان به محل انگشت نگاری ویزای کانادا در هر شهر و صرفه جویی در هزینه و وقت، هتل ها در نزدیک ترین فاصله در محل انگشت نگاری رزرو می شوند.

جهت هدایت بیشتر و اطلاع از روزهای پروازی می توانید با کارشناسان فروش تور در آژانس هواپیمایی آخرین خبر تماس بگیرید.

انگشت نگاری ویزای کانادا در ترکیه

انگشت نگاری ویزای کانادا را در دو شهر استانبول و آنکارا در کشور ترکیه می توان انجام داد. بعد از انگشت نگاری پاسپورت ها به متقاضی تحویل داده می گردد و پس از دریافت جواب از طرف سفارت، متقاضی باید مجدداً برای دریافت ویزای کانادا به محل انگشت نگاری رفته و یا پاسپورت را به وسیله آژانس های هواپیمایی معتبر پیکاپ کند.

آدرس دفتر انگشت نگاری (VAC) کانادا در استانبول:

Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Mus

Sisli /, Istanbul, Turkey

TEL: +90 070 58 373 212

روزهای کاری: دوشنبه تا آدینه

ساعت کاری: 8:30 تا 16:30

ساعت تحویل بایومتریک: 8:30 تا 15:30

آدرس دفتر انگشت نگاری (VAC) کانادا در آنکارا:

Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no: 154 (next to TEB Bank) Çankaya / Ankara, Turkey

TEL: +90 070 58 373 212

روزهای کاری: دوشنبه تا آدینه

ساعت کاری: 8:30 تا 16:30

ساعت تحویل بایومتریک: 8:30 تا 15:30

انگشت نگاری ویزای کانادا در دبی

انگشت نگاری ویزای کانادا را در دبی نیز می توان انجام داد. بعد از انگشت نگاری پاسپورت ها به متقاضی تحویل داده می گردد و پس از دریافت جواب از طرف سفارت، متقاضی باید مجدداً برای دریافت ویزای کانادا به محل انگشت نگاری رفته و یا پاسپورت را به وسیله آژانس های هواپیمایی معتبر پیکاپ کند.

آدرس دفتر انگشت نگاری (VAC) کانادا در دبی:

Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building, (Union National bank) Mina Road, Abu Dhabi

TEL: 0097142055881

روزهای کاری: دوشنبه تا آدینه

انگشت نگاری ویزای کانادا در ارمنستان

انگشت نگاری ویزای کانادا را در شهر ایروان می توان انجام داد. بعد از انگشت نگاری پاسپورت ها به متقاضی تحویل داده می گردد و پس از دریافت جواب از طرف سفارت، متقاضی باید مجدداً برای دریافت ویزای کانادا به محل انگشت نگاری رفته و یا پاسپورت را به وسیله آژانس های هواپیمایی معتبر پیکاپ کند.

آدرس دفتر انگشت نگاری (VAC) کانادا در ارمنستان:

10 Vazgen Sargsyan - Yerevan - Armenia

Tel: 0037410583786

روزهای کاری: دوشنبه تا آدینه

نکته مهم:

پس از انگشت نگاری و دریافت جواب مثبت از سفارت، باید پاسپورت را به وسیله خودتان و یا آژانس های هواپیمایی دارای مجوز، برای دریافت برچسب ویزای کانادا (پیکاپ پاسپورت) به سفارت کانادا تحویل دهید. به این نکته توجه کنید شما از هر شهری که برای انگشت نگاری اقدام نموده باشید، برای دریافت برچسب می توانید به همان شهر و یا به سفارت کانادا در آنکارا مراجعه کنید.

بعد از اتمام انگشت نگاری شما می توانید محل دریافت برچسب را انتخاب کنید.

کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی آخرین خبر در تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا همراه شما خواهند بود.

منبع: ستاره ونک
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 639

به "بهترین کشورها برای وقت انگشت نگاری ویزای کانادا کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین کشورها برای وقت انگشت نگاری ویزای کانادا کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید