تحقیق در خصوص امنیت خودروهای تسلا در آمریکا

به گزارش آخرین خبر، اداره ملی امنیت ترافیک بزرگراه ها در آمریکا میخواهد در خصوص امنیت دو خودروی مدل اس و مدل ایکس از تولیدات تسلا تحقیق کند.

تحقیق در خصوص امنیت خودروهای تسلا در آمریکا

بعضی از مالکان خودروهای یادشده معتقدند تسلا در زمان فراوری خودروهای یادشده به مقوله امنیت آنها توجه کافی نداشته است.

اداره ملی امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا در مجموع 53 شکایت از مالکان خودروهای مدل اس و ایکس دریافت نموده که مربوط به نقص سیستم تعلیق جلوی این خودروهاست. 11 نفر از شاکیان می گویند نقص یادشده در زمان راندن خودروهای یادشده اتفاق افتاده و مشکلاتی را برای کنترل فرمان به وجود آورده است.

سه مورد از این شکایت ها مربوط به زمانی است که رانندگان با سرعت بالایی در بزرگراه ها در حال حرکت بوده اند و نقص یادشده می توانست خطرات جدی مادی و جانی به وجود آورد. از همین رو اداره ملی امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا میخواهد در خصوص خودروهای مدل اس که از سال 2015 تا 2017 ساخته شده اند و همین طور خودروهای شاسی بلند مدل ایکس که از سال 2016 تا 2017 ساخته شده اند، تحقیق کند. ظاهراً مشکل یادشده در نمونه های جدیدتر این خودروها وجود نداشته است.

هنوز معین نیست آیا فراخوانی برای بازگرداندن بعضی مدل های خودروهای تسلا بدین علت صادر می گردد. بعضی خودروهای تسلا در گذشته به علت نقص فنی باتری مشکلاتی را برای مالکان خود ایجاد نموده بودند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1404

به "تحقیق در خصوص امنیت خودروهای تسلا در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیق در خصوص امنیت خودروهای تسلا در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید