ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری حضوری است

به گزارش آخرین خبر، رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به ثبت نام حضوری شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری، تاکید نمود بر اساس قانون کوشش می کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم از حیث پروتکل های بهداشتی رعایت کنیم.

ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری حضوری است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، جمال عرف در مصاحبه با برنامه رویداد با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شهر و روستا، گفت: روز آخر معمولا جمعیت بیشتری استقبال خواهند کرد و کسانی که نسبت به محیط پیرامون خود احساس مسئولیت می کنند، یاری کنند تا اقدامات در شوراها به نحو احسن انجام گردد.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای روستاها در حال حاضر و پیشتر شهرها ثبت نام نموده بودند، اضافه کرد: بیش از 50 هزار نفر اقدام به ثبت نام کردند و اسامی به هیئات نظارت ارسال می گردد تا آن ها نیز آنالیز کنند.

عرف با اشاره به بیشتر شدن نسبت ثبت نام کنندگان زن نسبت به مردان، گفت: امیدواریم خانم ها با استقبال بیشتر در این عرصه نقش آفرینی کنند.

معاون وزیر کشور با اشاره به شروع ثبت نام در خاتمه سال قبل، گفت: نتایج هنوز اعلام نشده ولی هیئات نظارت وظایف خود را انجام می دهند.

عرف همچنین در مورد ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: 21 اردیبهشت ثبت نام شروع می گردد و بر اساس قانون کوشش می کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم از حیث پروتکل های بهداشتی رعایت کنیم.

وی در این مصاحبهی کوتاه رادیویی با اشاره به ثبت نام حضوری شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری، تاکید نمود از لحاظ رعایت پروتکل ها کوشش خواهیم کرد مسئله ای پیش نیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1649

به "ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری حضوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری حضوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید