خریدهایتان توزرد از آب درآمد، میراث کالدرون را بچسبید

به گزارش آخرین خبر، نتایج این روزهای پرسپولیس،کیفیت فنی اوساگونا و ناآمادگی استوکس را فراموش کنید. این همه حواشی از همه رنگ را چه کسی به پرسپولیس تزریق کرد؟ شاید قرار بود استوکس 32 ساله را شما از نو تربیت کنید

خریدهایتان توزرد از آب درآمد، میراث کالدرون را بچسبید

آخرین خبر-رضا جوکار

کالدرون قبل از ترک ایران و در حالی که می دانست این سفر احتمالا بی بازگشت است برای آخرین بار اظهار داشت احتیاجی به مهاجم خارجی ندارد و با یکی از دو مهاجم داخلی لیگ و دانیال اسماعیلی فر لیستش برای نیم فصل دوم کامل می گردد. پرسپولیس پولی در بساط نداشت و قسط اول کالدرون هنوز پرداخت نشده بود. ستاره عراقی تیم هم مطالبات فصل قبلش را هنوز نگرفته بود اما پشت پرده صحبت از به خدمت دریافت دو مهاجم خارجی برای نیم فصل دوم بود.

در روزهایی که به نظر می رسید کوشش ها در جهت بازگشت کالدرون و خرید بازیکنان مد نظر اوست از جاده موازی مذاکره با یحیی و دو مهاجمی که به مربی سابق پدیده پیشنهاد شده بود پیگیری می شد.

آنچه در اولین تمرین پرسپولیس با حضور یحیی هم لو رفت. اینکه از 10 روز قبل در خصوص جذب او ساگونا و استوکس با او صحبت شده بود و سرمربی این روزهای پرسپولیس هر دو را برای حضور در پرسپولیس تایید نموده بود.

با این حال آنچه پیش بینی می شد رخ داد. پیرمرد آرژانتینی آبرویش را زد زیر بغل و قبل از اینکه مقاومتش در برابر خرید مهاجم خارجی بشکند و تیم رسانه ای مخوف تهمت های دلالی و ناموسی را بر پیشانی اش بچسباند رفت و بازنگشت.

پرونده کالدرون بسته شد. فرش قرمز زیر پای یحیی و دو مهاجم خبرساز پرسپولیس پهن شد و زوج های مخوفی در ذهن طرفداران پرسپولیس شکل گرفته بود تا ضعف گلزنی تیم رفع گردد.نیم فصل دوم آغاز شد اما همچنان علیپور جور استوکس ناآماده و اوساگونای گل نزن را می کشید.

آش انتقاد از اوساگونا آنقدر شور شد که حالا او را جونیور دیگری می دانند.

اما استوکس و حاشیه های قابل پیش بینی اش ماجرای دیگری است. قبل از رفتن کالدرون انگ دلالی به مربی آرژانتینی زدند که وامصیبتا او دلال است و تنها می خواهد مهاجم خارجی از کانال او جذب گردد. بعد از خداحافظی بدون جنجال مربی موقر هم که داستان بی احترامی به بازیکنان قدیمی و ماجرای نسوان اسپانیایی در هتل و ...مطرح شد تا با تبر بی معرفتی به ریشه مربی ای حمله گردد که عاقبت به خیری پرسپولیس را بیشتر از هر عضو ارکان فعلی باشگاه می خواست.

کالدرون رفت و پرسپولیس ماند و سبد خریدی که یحیی، استوکس و اوساگونا باید به هر ترتیب در آن جای می دریافتد تا آنها که باید آرام بگیرند به آرامش برسند.

نتایج این روزهای پرسپولیس،کیفیت فنی اوساگونا و ناآمادگی استوکس را فراموش کنید. این همه حواشی از همه رنگ را چه کسی به پرسپولیس تزریق کرد؟ قرار بود استوکس 32 ساله را شما از نو تربیت کنید؟ حالا با نامه عدم احتیاج یحیی برای استوکس چه می کنید؟

تمام آن حواشی ای که مسبب آن را کالدرون می نامیدند نیمکت نشینی و غرولند بازیکنانی بود که گمان می کردند با خاطرات دوران برانکو هنوز برای حضور در ترکیب فیکس پرسپولیس گارانتی دارند.

امروز اما با ذره بین دنبال یک مرد بگردید تا توانایی نیمکت نشین کردن ستاره های نازپروده را داشته باشد. کالدرون تنها و بی پشتوانه بدون کادر تمام پرسپولیسی پای تمام تصمیماتش ایستاد تا نتیجه اش آنی باشد که شما رویای قهرمانی در دو جام را دوباره در دسترس ببینیند.

اما سوال بزرگ این روزهای طرفدارانی که هنوز غبار فراموش ذهن شان را نگرفته این است؛ با همه هزینه ای که برای باشگاه تراشیدید،مربی پیروز پرسپولیس را به چه قیمتی از دست دادید؟

این روزها که خریدهایتان تو زرد از آب درآمده و جنس حاشیه هایتان هم جور جور است با چنگ و دندان میراث کالدرون که صدرنشینی با اختلاف در لیگ و حضور در نیمه نهایی جام حذفی را بچسبید شاید بار دیگر نجاتبخش تان باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 846

به "خریدهایتان توزرد از آب درآمد، میراث کالدرون را بچسبید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خریدهایتان توزرد از آب درآمد، میراث کالدرون را بچسبید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید