دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های چوبی و ام دی اف مدرن

به گزارش آخرین خبر، در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن بیش از هر چیزی باید به کابینت های بدون فریم و شیک و ساده توجه کرد. کابینت های چوبی و ام دی اف بهترین گزینه برای قرار دادن در آشپزخانه های مدرن هستند. می توانید این کابینت ها را با نصب کردن دستگیره های ساده و براق بروی کشو و درهای کابینت جذاب تر و ظریف تر کنید تا بر جلوه مدرن آشپزخانه خود تاکید بیشتری داشته باشید. همانطور که می دانید یکی از شاخصه های مهم در طراحی آشپزخانه مدرن وجود کابینت های چوبی یا ام دی اف کاملا ساده و بدون طرح نقش است. در نمای این نوع کابینت های چوبی تنها چیزی که دیده می گردد مرزی باریک بین درها و کشوهای کابینت است که البته به همین دلیل هم به آنها کابینت های بدون فریم می گویند. در واقع هیچگونه طرح و نقشی بروی درهای کابینت های مدرن دیده نمی گردد و چارچوب آنها کاملا نامشخص است. بنابراین کابینتی که انتخاب می کنید باید از درهای تخت و ساده استفاده کند و هیچگونه کنده کاری و تزیینی بروی آنها وجود نداشته باشد. دلیل انتخاب کابینت های ساده در سبک مدرن این است که دکوراسیون آشپزخانه مدرن باید بدور از هر گونه شلوغی و اغراق در تزیین باشد، در حقیقت شاخصه اصلی سبک مدرن در طراحی داخلی، کمینه گرایی و سادگی در تزیین دکوراسیون محیط است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های چوبی و ام دی اف مدرن

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

البته برای آشپزخانه مدرن به مقدار کم می توانید از طرح های پیچیده در دکوراسیون بهره ببرید. برای این کار بهترین راه استفاده از مواد طبیعی در آشپزخانه است. برای مثال می توانید بافت های طبیعی چوب را با استفاده از کابینت های چوبی به دکوراسیون آشپزخانه خود اضافه کنید و در عین سادگی غنا و شکوه خاصی به آشپزخانه خود بدهید. عناصر مهم دیگر در طراحی آشپزخانه مدرن مواردی از قبیل لامپ،لوستر میز و جایگاه غذاخوری و جایگاه های اپن هستند که باید دارای ثبات و اتحاد خاصی در سبک و مدل باشند. بهترین حالت این است که تمامی این عناصر به شکلی ساده بدون تکلف و تزیینی خاص باشند. در زیر عکس هایی از مدل های کابینت های چوبی و ام دی اف در آشپزخانه های مدرن را مشاهده خواهید کرد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

منبع: اتاق
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1019

به "دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های چوبی و ام دی اف مدرن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های چوبی و ام دی اف مدرن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید