رئیسی: نباید با انتشار بعضی گزارش های غیر مستند مردم را نگران کرد

به گزارش آخرین خبر، رئیس جمهور با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرا رسیدن هفته دولت، افزایش اعتماد و امید مردم به دولت را مهمترین وظیفه و دستاورد دولت برشمرد و تاکید نمود: هرگونه سخن یا اقدامی که باعث ناامیدی و کاهش اعتماد مردم گردد، خط قرمز دولت مردمی است.

رئیسی: نباید با انتشار بعضی گزارش های غیر مستند مردم را نگران کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، هفته دولت را فرصت مناسبی برای ارائه گزارش اقدامات و عملکرد ها به مردم و بعلاوه فرصتی برای ارزیابی خدمات و عملکرد یکساله وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی دانست و گفت: در میان مردم و با مردم بودن ویژگی این دولت است و باید اقدامات صورت گرفته هنرمندانه به اطلاع مردم رسانده گردد.

رئیس جمهور تاکید نمود: یکی از شاخص های مهم برای دولت مردمی، احیای اعتماد مردم است و باید تمام کوشش ها و اقدامات در جهت خدمت به مردم و حل مسائل و حفظ و تقویت امید مردم باشد.

رئیسی هرگونه سخن یا اقدامی را که باعث ناامیدی و کاهش اعتماد مردم گردد، خط قرمز دولت مردمی دانست و اظهار داشت: نباید با انتشار بعضی گزارش های غیر مستند در رسانه ها، مردم را نگران کرد و همه همکاران دولت کوشش نمایند موضوعات بین دستگاهی را فورا حل و فصل نمایند و نتیجه اقدامات صورت گرفته را به اطلاع مردم برسانند.

رئیس جمهور با اشاره به توصیه سال گذشته، رهبر معظم انقلاب اسلامی به هیات دولت در زمینه حرکت اندیشه ورزانه و عقلانی اظهار داشت: وزرا و مسئولان دستگاه ها باید کارآمدی و استفاده از نیرو های انقلابی و نخبه را برای اجرای طرح های توسعه کشور سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

رئیسی بعلاوه با اشاره به گزارش وزیر نیرو از آخرین شرایط تامین آب شرب بعضی استان ها و اقدامات انجام گرفته در این زمینه، بر لزوم پیگیری موضوع و رساندن آب شرب پایدار به مردم در استان های دارای مشکل تاکیدکرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن روز پزشک و تبریک این روز به فعالان عرصه سلامت، از کادر درمانی کشور، پزشکان، پرستاران و همه کسانی که برای سلامت جسم و جان مردم فعالیت می نمایند، قدردانی کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 شهریور 1401 بروزرسانی: 4 شهریور 1401 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2181

به "رئیسی: نباید با انتشار بعضی گزارش های غیر مستند مردم را نگران کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: نباید با انتشار بعضی گزارش های غیر مستند مردم را نگران کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید