زیباترین مدل موی عروس

به گزارش آخرین خبر، زیباترین مدل موی عروس، مدل موی کوتاه عروس، عکس مدل عروس، نکاتی در مورد آرایش عروس، عکس مدل عروس، آرایش موی عروس با گل، آرایش عروس با موی فر

زیباترین مدل موی عروس

ما دراین مطلب سعی کرده ایم علاوه بر ارئه زیباترین مدل موی عروس، رازهای زیبایی و نکاتی در مورد آرایش عروس که هرعروس خانمی باید به آن ها آگاه باشد را نیز به شما ارائه دهیم.

زیباترین مدل موی عروس

زیباترین مدل موی عروس

مراقبتاز موها: اگر دوست دارید موهای براق و پرپشت و حالت پذیری داشته باشید، باید حتما ازیک ماه قبل از مراسمتان مراقبت از موهایتان را شروع کنید . آووکادو را له نمایید وسعی کنید آن را به شکل مایع یا خمیر در آورید و آن را قبل از حمام به مدت 30 دقیقهروی موهایتان بگذارید. آووکادو باعث پرپشت شدن و لطافت موهایتان می گردد. راه حلدیگر این است که از شامپوی زیتون استفاده کنید و حتما بررسی کنید که آیا شامپویزیتون خریداری شده با موهای شما لطافت می بخشد یا خیر؛ یعنی بتواند نرمی و لطافترا به موهای شما ببخشد. ماسک های مو مطابق با جنس موهایتان تهیه نمایید و هفته ای2 الی 3 بار بعد از شستشو با شامپو از آن ها استفاده نمایید. برای اینکهشامپوی مناسب موهایتان را بیابید می توانید از آرایشگرتان نیز کمک بخواهید تا گزینهمناسبی را به شما پیشنهاد دهد.

زیباترین مدل موی عروس

رنگ پوست:اگر تمایل دارید روز عروسی تان پوستی برنزه داشته باشید سعی کنید 4 ماه زودتر ازمراسم به صورت تدریجی و آهسته پوست خود را با هر یک از روش های برنزه کردن برنزهکنید. چون در این صورت زیبایی و طبیعی بودن پوستتان بیشتر خواهد شد و اگر رنگپوستتان بیش از حد برنز شد و آن را دوست نداشتید فرصت کافی برای کمرنگ تر شدن دارید.پیشنهاد می کنیم حتما لباس عروسی تان یا لباسی به رنگ لباس عروسیتان بپوشید و ببینیدرنگ پوستتان در لباس عروسیتان زیبایی که مد نظر دارید را دارد یا خیر.

زیباترین مدل موی عروس

مانیکور کردن ناخن ها:به محض اینکه دوستان و آشنایان با خبر می شوند نامزد کرده اید دوست دارند حلقه شمارا ببینند که زیبایی دست و ناخن هایتان هم در معرض دید قرار خواهد گرفت پس باید بهناخن هایتان شکلی زیبا بدهید و ناخن هایتان را با یک لاک صورتی کمرنگ و طرح هایفانتزی فرنچ جلوه زیبایی ببخشید.

سفیدکردن دندان ها: همه داشتن دندان هایی زیبا و سفید را دوست دارند. سفیدی آنها درعکس ها جلوه بیشتری به لبخند شما می بخشد. اگر می خواهیددندان های سفیدی داشته باشید از 6 ماه قبل برای آن تلاش کنید. از خوردن قهوه و کشیدنسیگار قلیان و چیزهایی از این قبیل تا حد ممکن پرهیز کنید. خمیر دندان های معمولیحاوی مقدار کمی سفید کننده می باشند حتما خمیردندانی جدا از آن که مخصوص سفیدی دندان هایتاناست، استفاده کنید. می توانید کمی هزینه کنید و تحت نظر یک متخصص با شیوه های جدیدتریدندان هایتان را سفید کنید. البته بسیار دفت کنید چون بعضی از این روش ها باعثفرسایش و از بین رفتن مینای دندان می گردد.

داشتنپوستی صاف: ابتدایی ترین اقدام برای داشتن پوستی نرم و لطیف و بدون لک انتخاب ماسکیمخصوص نوع پوستتان می باشد. استفاده از ماسک به صورت روزانه باعث نرم شدن و صافشدن پوست شما به مرور زمان می گردد. انتخاب یک مرطوب کننده حاوی آبرسان های قوی برایتازه نگه داشتن پوستتان و قبل از آرایش بسیار موثر می باشد.

شما می توانیدبا مراجعه به یک متخصص پوست برای انتخاب یک لایه بردار مناسب پوست که باعث از بینرفتن جای جوش و لک های شما می گردد کمک بگیرید. حداقل سه ماه قبل از مراسم موردنظرتان به صورت روزانه از پوستتان مراقبت نمایید. خوردن تمشک و آب انار به علتداشتن آنتی اکسیدان برای داشتن پوستی براق تر و صاف تر بسیار موثر می باشد. پاکسازیو ماساژ پوست را نیز از قلم نیاندازید.

غذاخوردن سالم: از خوردن غذاهای قندی، غذاهای سدیم دار و فرآوری شده به شدت پرهیز نمایید.همه اینها منجر به چربی شکم و اضافه وزن می گردد. به جای آن مقدار زیادی سبزیجاتتازه، میوه و آب بنوشید. این ها منجر به شکستن چربی و شادابی پوستتان می گردد.

حداقل 4ماه قبل برنامه غذایی روزانه و سالمی را برای زیبایی اندام و شادابی پوستتانبرنامه ریزی کنید. اگر اضافه وزن شما بیش تر از 10 کیلو می باشد حتما تحت نظر یکدکتر متخصص رژیم غذایی اقدام به تناسب اندامتان کنید.

ورزشکردن به طور منظم: انجام ورزش های مشخص روزانه باعث سفت و محکم شدن عضلات بدنتان می گردد.آب به مقدار زیاد بنوشید،؛ یک فعالیت خوب و مناسب باعث تقویت انرژی و کم کردن وزنو تناسب اندام تان می گردد که همه اینها باعث شادابی و روحیه و اعتماد به نفس بیشتردر شما می گردد.

اگر می خواهیدمی توانید کمی هزینه کنید و در یک باشگاه بدنسازی عضو شوید تا با برنامه ریزی ودستگاه های مختلف فرم زیبایی به اندامتان ببخشید و در هر فصلی که باشیم به راحتیبدون بهانه ای از سردی یا گرمی هوا فعالیت خود را به طور متوالی ادامه می دهید. ازمربی ورزش تان بخواهید به شما استفاده از دمبل و وزنه را بیاموزد تا بتوانید درمنزل هم حرکات مورد نظر را انجام دهید.

فرمابروها: برای این که بدانید چه مدل ابرویی بیشتر برای چهره شما مناسب است یا چهمدلی را برای عروسیتان می پسندید یا باید از 6 ماه قبل ابروهایتان را مدل هایمختلفی بردارید یا اینکه به یک آرایشگر حرفه ای که با دیدن نوع صورتتان بهترین فرمابرو را برای شما درست کند مراجعه کنید. معمولا آرایشگرهایی که تاتوی ابرو را بهصورت حرفه ای را انجام می دهند، بهتر می توانند فرم و قرینه کردن ابرو را انجام می دهند.

تست آرایش:معمولا در ایران کمتر پیش می آید کسی تست آرایش عروسی انجام دهد؛ چون برا یان کارمجور به پرداخت هزینه زیادی می گردد. اما برای اینکه خیال تان از آرایشگر عروسی تانمطمئن گردد، قبل از عروسی تان برای یک مناسبت مثلا عروسی اقوامتان یا آرایش عکساسپرتتان و... پیش آرایشگرتان بروید و از او بخواهید شما را آرایش کند در این صورتاز دوام و کیفیت محصولات نیز خاطر جمع می شوید.

تمرکز رویلب ها یتان: اگر لب هایی خشک، ترک خورده و پوسته شده دارید حتما یک ماه قبل ازعروسیتان هر شب آن ها را با وازلین یا ویتامینه های مخصوص لب به آرامی و حجم زیاد چربکنید. با این کار ساده می توانید زیبایی را به لب های خود بازگردانید. اگر برای انجاماین کار فرصت مناسب ندارید می توانید از سالن های زیبایی کمک بگیرید. آنها به کمکآبرسان ها لب های شما را تا حدی از خشکی در می آورند.

تمرکز رویلب ها یتان: اگر لب هایی خشک، ترک خورده و پوسته شده دارید حتما یک ماه قبل ازعروسیتان هر شب آن ها را با وازلین یا ویتامینه های مخصوص لب به آرامی و حجم زیاد چربکنید. با این کار ساده می توانید زیبایی را به لب های خود بازگردانید. اگر برای انجاماین کار فرصت مناسب ندارید می توانید از سالن های زیبایی کمک بگیرید. آنها به کمکآبرسان ها لب های شما را تا حدی از خشکی در می آورند.

زیباییمژه ها: همه خانم ها برای بلند شدن و پرپشت نشان دادن مژه های خود از ریمل استفادهمی کنند. برای روز عروسی بهتر است ریملی که استفاده می کنید ضد آب باشد تا دربرابر اشک دوام بهتری داشته باشد تعدادی از آرایشگران حرفه ای عروس برای اینکهدوام آرایش را بالا ببرند فقط از مژه های مصنوعی استفاده می کنند. مژه های مصنوعیبسیار بلندتر و پرپشت تر از مژه های عروس خانم ها می باشد، اما کمی ظاهری مصنوعیبه چشم ها می دهند. برای اینکه ظاهری طبیعی تر داشته باشید می توانید به سالن هایزیبایی مراجعه کرده و از آنها بخواهید مژه هایتان را اکستنشن کنند با این کار هممژه های بلند و پرپشت تری دارید هم زیبایی طبیعی تری نسبت به مژه مصنوعی به چشم هایشما می دهد.

پوست نرم:برای اینکه پوستی نرم و یکدست و صاف داشته باشید از 2 ماه قبل از مراسمتان هفته ایدوبار در حمام کل بدنتان را با اسکراب بپوشانید و سعی کنید با ماساژهای دورانیسلول های مرده پوست را از سطح پوستتان پاکسازی نمایید. بعد از استحمام کل پوستبدنتان را با لوسیون های مختص پوستتان چرب نمایید تا رطوبت و چربی لازم را بهپوستتان برسانید. برای جاهای خشن تر مانند زانو ها یا آرنج ها بهتر است مقداری ازکره بادام زمینی روی آن بمالید و روی آن را با پارچه ای تمیز به مدت یک ساعت بپوشانید.

منبع: ستاره
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 خرداد 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 968

به "زیباترین مدل موی عروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین مدل موی عروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید