عکاس زنجانی، نامزد دریافت گرنت بین المللی عکاسی انگلستان

به گزارش آخرین خبر، عکاس زنجانی نامزد دریافت گرنت بین المللی عکاسی انگلستان شد.

عکاس زنجانی، نامزد دریافت گرنت بین المللی عکاسی انگلستان

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، مهرداد فتحی، عکاس زنجانی فینالیست و نامزد دریافت گرنت بین المللی عکاسی انگلستان شد. فتحی با مجموعه آلابولا و در بخش خلاقانه در بین برندگان نهایی و نامزد این گرنت بین المللی انگلستان از مهم ترین گرنت های عکاسی در دنیا به منظور حمایت از استعدادهای نوظهور عکاسی در دنیا اهدا می گردد.

نمایشگاه زخم های بی التیام عنوان نمایشگاهی از آثار مهرداد فتحی است که با موضوع وندالیسم در گالری تم به نمایش در آمده است، در این نمایشگاه 10 عکس و فتومونتاژ به همراه یک اثر چیدمان به نمایش گذاشته شده بود.

در بیانیه این نمایشگاه آمده است: شوربختانه در چند دهه اخیر آثار ارزشمند تاریخی تحت تاثیر پدیده شوم یادگاری نویسی قرار گرفته اند. بسیاری از این نوشته ها قابل اصلاح یا مرمت نیستند؛ چراکه بر روی مصالحی با قدمت چندین سده حک شده اند. به تعبیری زخم هایی عمیق را بر پیکر آسیب پذیر این بناها وارد نموده اند و گویی به میراث ماندگاری از حماقت دوران ما برای آیندگان تبدیل شده اند.

مهرداد فتحی متولد سال 1373 در زنجان و دانشجوی ارشد رشته معماری است. این هنرمند فعالیت خود در زمینه عکاسی را از سال 90 با اخذ مدرک عکاسی از انجمن سینمای جوان زنجان آغاز نموده و تاکنون در چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی حضور داشته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 1 آذر 1398 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 492

به "عکاس زنجانی، نامزد دریافت گرنت بین المللی عکاسی انگلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکاس زنجانی، نامزد دریافت گرنت بین المللی عکاسی انگلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید