لزوم راه اندازی مجدد گردشگری با توانمند کردن این صنعت

به گزارش آخرین خبر، ایسنا/ دبیر فراکسیون گردشگری مجلس از لزوم راه اندازی مجدد گردشگری با توانمند کردن این صنعت سخن گفت.

لزوم راه اندازی مجدد گردشگری با توانمند کردن این صنعت

صنعت گردشگری دوباره نباید تعطیل گردد

سردار محمدصالح جوکار در مورد برنامه ریزی های این فراکسیون برای راه اندازی مجدد گردشگری در استان یزد اظهار کرد: نباید کسب و کارها بار دیگر تعطیل شوند بلکه باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و برنامه ریزی و نظارت دقیق، جریان زندگی حفظ گردد.

وی با بیان اینکه باید نظام گردشگری متناسب با شرایط کرونا به ساز و کار خود ادامه دهد، گفت: متاسفانه کرونا بر اقتصاد گردشگری تاثیر منفی داشته و کسب و کارهای حوزه گردشگری ناشی از خسارت های کرونا تعطیل شده و صاحبان سرمایه در این بخش آسیب دیده اند.

این مسئول با تاکید بر این که کرونا پدیده ای فراگیر است، گفت: متاسفانه شیوع کرونا تمام بشریت را درگیر خود نموده و ما نیز به نوبه خود برای برون رفت از این شرایط باید راهکارهایی را پیدا کنیم که مسلماً در این راهکارها تعطیلی روش درستی نیست.

نماینده مردم یزد و اشکذردر مجلس توضیح داد: با توجه به خسارت های پیش آمده از دولت انتظار جبران زیان و ضررها را داشتیم که البته به وسیله پرداخت تسهیلات به صنعت گردشگری مساعدت هایی شده است، اما باید توجه داشت که این تسهیلات بلاعوض نبوده و باید مجدداً به بانک ها پرداخت گردد.

جوکار با بیان اینکه رکود صنعت گردشگری باید با توانمند کردن این بخش جبران گردد، گفت: برطرف این رکود شدید در بخش گردشگری بدون توانمند کردن این حوزه بعید است، لذا باید در برگشت این تسهیلات این صنعت را همراهی و حمایت نموده و دولت باید مساعدت لازم در مورد توانمند شدن این صنعت داشته باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1563

به "لزوم راه اندازی مجدد گردشگری با توانمند کردن این صنعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم راه اندازی مجدد گردشگری با توانمند کردن این صنعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید