مجوز فعالیت اوبر در لندن لغو شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، این سازمان روز گذشته از تجدید اجازه فعالیت شرکت تاکسی اینترنتی اوبر در این شهر خودداری کرد. البته اوبر ادعا می نماید خواستار تجدید نظر در این تصمیم است.

مجوز فعالیت اوبر در لندن لغو شد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

این تصمیم جدیدترین فصل در تاریخچه فعالیت اوبر با مقامات حمل ونقل شهری لندن است. این مقامات به دلیل نگرانی درباره امنیت و ایمنی مسافران بیش از پیش بر فعالیت اوبر سختگیری می نمایند.

اوبر تصمیم مقامات لندن را عجیب و اشتباه خواند. این شرکت 21 روز فرصت دارد تا درخواست تجدید نظر درباره این رای را ارسال کند.

به گفته مقامات سازمانحمل ونقل برای لندن به دلیل چند حادثه که طی آن مسافران و امنیت آنها به خطر افتاده اجازه فعالیت اوبر در این شهر تمدید نمی گردد. علاوه بر آن یکی دیگر از دلایل لغو اجازه فعالیت اوبر آن است که رانندگان احراز هویت نشده در این شرکت اجازه حمل و نقل مسافران را دارند.

به این ترتیب اوبر به طور رسمی از نیمه شب گذشته اجازه فعالیت در لندن را ندارد. هلن چپمن مدیر بخش صدور اجازه نامه و قانونگذاری در سازمان حمل ونقل برای لندن در این باره می گوید: هرچند متوجه هستیم که اوبر عملکرد خود را بهبود بخشید اما این شرکت نمی تواند اجازه دهد مسافران سوار تاکسی هایی شوند که رانندگان آنها اجازه تردد ندارند و بیمه نیستند. ما مطمئن نیستیم چنین مشکلاتی در آینده اتفاق نیفتد.

البته اوبر اشاره نموده این سازمان در ماه سپتامبر اجازه نامه فعالیت شرکت را تایید نموده و عملکرد آن را مناسب اعلام نموده بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 آذر 1398 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 506

به "مجوز فعالیت اوبر در لندن لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز فعالیت اوبر در لندن لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید