محدودیت های ترافیکی انتها هفته جاده های شمال، ترافیک در هراز و کندوان

به گزارش آخرین خبر، مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و ترافیک نیمه سنگین در محور هراز جهت جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو نشان می دهد.

محدودیت های ترافیکی انتها هفته جاده های شمال، ترافیک در هراز و کندوان

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، ایمان محرابی نیا درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده ها کشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در محور کندوان و ترافیک نیمه سنگین در هراز

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره شرایط ترافیکی محور های تهرا ن-شمال گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان راستا رفت و برگشت آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت همچنین محور فیروزکوه نشان می دهد.

وی از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس راستا (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و ترافیک نیمه سنگین در محور هراز راستا (جنوب به شمال) محدوده سه راهی چلاو خبر داد.

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج و محور شهریار-تهران

محرابی نیا از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده های مهرشهر و گلدشت و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس خبر داد.

باران در جاده های 2 استان و گردوخاک در جاده های 12 استان

وی درباره شرایط جوی جاده ها با اشاره به بارش باران در برخی از محور های استان های مازندران و اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر در محور فیروزکوه بارش پراکنده باران داریم، همچنین وزش باد و گردوخاک در برخی از محور های استان های اصفهان، البرز، اردبیل، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، هرمزگان، لرستان، خوزستان و بوشهر گزارش شده است.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار داشت: در دیگر جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

3 جاده پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج -تهران با 128 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 126 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 123 هزار تردد، ثبت شد.

ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته بیشتر شد

وی شرح داد: کل تردد جاده ای در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد دستگاه 2484 دستگاه ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش را نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد محور سی سخت-پادنا و جاده وازک - بلده

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره آخرین شرایط انسداد جاده های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان و محور خرم آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در راستا مسدود است.

محرابی نیا اضافه کرد: همچنین جاده سی سخت-پادنا، جاده وازک - بلده، محور هشتگرد - طالقان، محور لاسم - ارجمند در استان مازندران و محور ریگان - ایرانشهر به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

محدودیت ترافیکی جاده ه از امروز تا شنبه 7 خرداد 1401

تردد موتور سیکلت از ساعت 12:00 ظهر روز چهارشنبه مورخ 1401/03/04 تا ساعت 06:00 روز شنبه مورخ 1401/03/07 از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا 24:00 روز جمعه مورخ 1401/03/06 از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 تا 24:00 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 روز جمعه مورخ 1401/03/06 از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 22:00 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد تریلر ها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون ها و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12:00 تا 24:00 روز چهارشنبه مورخ 1401/03/04 و همچنین از ساعت 06:00 تا 24:00 روز های پنجشنبه و جمعه مورخ 1401/03/05 و 1401/03/06 از محور هراز ممنوع است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2139

به "محدودیت های ترافیکی انتها هفته جاده های شمال، ترافیک در هراز و کندوان" امتیاز دهید

1 کاربر به "محدودیت های ترافیکی انتها هفته جاده های شمال، ترافیک در هراز و کندوان" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی انتها هفته جاده های شمال، ترافیک در هراز و کندوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید