معاینه فنی تاکسی های تهران رایگان شد

به گزارش آخرین خبر، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از رایگان شدن معاینه فنی تاکسی های پایتخت به مناسبت روز ملی هوای پاک به مدت یک هفته خبر داد.

معاینه فنی تاکسی های تهران رایگان شد

به گزارش خبرنگاران از فارس، محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از رایگان شدن معاینه فنی تاکسی های پایتخت گفت: به منظور فرهنگ سازی و صیانت از محیط زیست، طبق هماهنگی های اجرا شده با مراکز معاینه فنی شهر تهران، معاینه فنی تاکسی ها از 29 دی که به عنوان روز ملی هوای پاک نامگذاری شده است، به مدت یک هفته رایگان انجام می شود.

روشنی با اشاره به اینکه معاینه فنی تاکسی ها در ایام سال نیز با تخفیف 50 درصدی انجام می شود، افزود: تاکسیرانان دارای پروانه تاکسیرانی معتبر می توانند در مدت یک هفته از این خدمات به صورت رایگان بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ترویج فرهنگ استفاده از خودروهای سالم با هدف کاهش انتشار آلاینده ها و آلودگی هوا، صیانت از محیط زیست، بهینه سازی انرژی و در نهایت حفظ سلامت شهروندان را مهمترین هدف این اقدام برشمرد.

بر اساس این گزارش، طرح رایگان شدن معاینه فنی تاکسی های پایتخت برای سومین بار در سال جاری به اجرا درآمده است و پیش از این نیز به مناسبت های روز ملی حمل و نقل و هفته تهران با استقبال گسترده تاکسیرانان اجرا شده بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1511

به "معاینه فنی تاکسی های تهران رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاینه فنی تاکسی های تهران رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید