ممنوع شده های سنگاپور

به گزارش آخرین خبر، چه کارهایی را در سنگاپور نباید انجام داد

سنگاپور کشوری تمیز و با نظمی است که دلیل آن بیشتر قوانین سختگیرانه ای است که توسط دولت این کشور اتخاذ شده است. اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید خود را با قوانین این محل تطبیق دهید چون در غیر این صورت براحتی جریمه خواهید شد. رعایت نکردن این قوانین باعث تخلف و مجازات قانونی می گردد. با خبرنگاران همراه شوید تا شما را تا حدودی با ممنوع شده های این کشور آشنا کنیم.

ممنوع شده های سنگاپور

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

حمل مواد مخدر

چه توریست باشید و چه شهروند این کشور، به محض اینکه وارد سنگاپور می شوید اولین چیزی که چک می شوند مواد مخدر است، حمل داروهای کنترلی هم غیرقانونی است. مجازات اعدام در سنگاپور قانونی است و قاچاق مواد مخدر مجازات اعدام را در پیش دارد

آشغال ریختن

آشغال ریختن معمول ترین جرایم در این کشور است. در سنگاپور حتی اگر آشغالی به اندازه یک نخود هم روی زمین بیندازید جریمه خواهید شد. تخلف نمایندگان باید لباس نارنجی رفتگران را پوشیده و در روز روشن به تمیز کردن خیابان های شلوغ شهر بپردازند.

آدامس جویدن

آدامس های جویده شده که دور انداخته می شوند می توانند همه جا را کثیف نمایند که احتیاج به نیروی انسانی و هزینه زیاد برای پاک کردن لکه این آدامس ها از مکان های عمومی است. در شهر تمیزی مثل سنگاپور، همه دوست دارند که مکان های عمومی تمیز و درخشان باشد. هر کسی که آدامس جویده شده را در جایی بچسباند مشمول جریمه خواهد شد. در مغازه های سنگاپور آدامس پیدا نمی گردد پس شما هم سعی نکنید که با خود آدامس به آنجا ببرید چون به جرایم قاچاق محکوم می شوید که مجازارت زندان و جرایم سنگین دارد.

خوردن یا آشامیدن در مترو

سیستم حمل و نقل عمومی سنگاپور بسیار کارامد است. قطارهای مترو (مترو) سنگاپور بسیار تمیز هستند و مسافران تازمانی که در قطار یا سکوها هستند اجازه مصرف غذا و آشامیدنی را ندارند. حتی اگر بشدت گرسنه یا تشنه هم باشید باز هم این قانون برقرار است. یکی از چیزهایی که آوردنش به قطار ممنوع است میوه دورین است و با وجودیکه به عنوان پادشاه میوه ها معروف است اما به دلیل بوی زیادی که دارد حمل آن در مترو ممنوع است.

عادت های بد در استفاده از سرویس های بهداشتی

اگر عادت ندارید که بعد از استفاده از سرویس بهداشتی سیفون را بکشید در سرویس های بهداشتی سنگاپور تابلوهایی است که به شما یادآوری می نماید که حتما این کار را انجام دهید بنابراین از این قوانین تبعیت کنید وگرنه مجبور به پرداخت جریمه می شوید.

نوشتن بر روی دیوارها

خط کشیدن بر روی در و دیوارهای شهر و اسپری کردن رنگ بر روی هر چیزی که متعلق به شما نیست به عنوان خرابکاری تلقی می گردد. تخلف کتنندگان بغیر از مجازات زندان و پرداخت جریمه، با مجازات شلاق با نوع خاصی از نی های سنگاپور هم روبرو می شوند.

صحبت درباره مسائل سیاسی

مسائل سیاسی از موضوعات بسیار حساس در سنگاپور هستند. از افراد محلی در سنگاپور سوال کنید، آن ها به شما خواهند گفت که بحث سیاسی و انتقاد از دولت در ملاء عام، غیر قانونی است . شاید برخی از راننده تاکسی ها درباره اینکه راجع به رهبران سیاسی چه فکر می نمایند آغاز به صحبت نمایند که اگر تحت آژانس خاصی هستند بهتر است نظرات خود را مطرح ننمایند.

منبع:hubpages.com

منبع: الی گشت
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 326

به "ممنوع شده های سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوع شده های سنگاپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید