نشستن یا خوابیدن در پیاده روهای این شهر کانادایی ممنوع است

به گزارش آخرین خبر، اگر تا پیش از این در خیابان های شهر می نشستید، جالب است بدانید که مسئولین یکی از شهرهای بریتیش کلمبیا نشستن و یا خوابیدن در خیابان ها را غیر قانونی اعلام کرده و ممکن است بابت این کار 100 دلار جریمه شوید. شهرداری Penticton در روز سه شنبه این قوانین نو را تصویب کرد که به موجب آن از تجمع افراد در مناطقی از شهر برای طولانی مدت جلوگیری خواهد شد. شهرداری اعلام کرده این اصلاحات نو برای حفظ ایمنی در شهر انجام می شود.

نشستن یا خوابیدن در پیاده روهای این شهر کانادایی ممنوع است

بر اساس گزارش CTV News، شهرداری Penticton اصلاحیه ای را درباره محلات این شهر تصویب نموده که نه تنها مردم را از نشستن یا خوابیدن و استراحت در خیابان های مرکز شهر منع نموده و نشستن در پیاده روها را غیر قانونی اعلام نموده، بلکه از تجمع مردم جلوی مغازه های خالی هم جلوگیری می کند. این قوانین هر سال بین ماه های می تا سپتامبر اجرایی می شوند. افرادی که از این قوانین تازه تخطی نمایند با جریمه 100 دلاری روبرو خواهند شد.

در حالی که برخی از طرفداران و حامیان افراد بی خانمان نام نموده اند که این اصلاحات، تنها جامعه بی خانمان ها در سراسر شهر را هدف قرار داده است، شهردار این شهر، John Vassilaki بیان نموده که این اصلاحات باید جهت برقراری ایمنی در شهر انجام گردد.

Vassilaki به CTV گفت:این کار به امنیت جامعه ما مربوط است و این برای من بسیار مهم است.

این اولین شهر در بریتیش کلمبیای کانادا نیست که نشستن در پیاده روها را غیر قانونی اعلام نموده است. شهر کلونا (Kelowna) هم خوابیدن یا نشستن در پیاده روها را در سال 2016 ممنوع اعلام نموده بود. با این حال، بر خلاف قانون اخیر در شهر Penticton که فقط در فاصله زمانی ماه می تا سپتامبر اجرا می گردد، ممنوعیت در Kelowna در کل 24 ساعت روز و در تمام طول سال اجرا می گردد.

از زمانی که شهرداری Penticton اخبار مربوط به این اصلاحات تازه را منتشر نموده است، به نظر می رسد بسیاری از کانادایی ها با این قانون مخالفت نموده و اعلام نموده اند که این قانون برای اعضای جامعه بی خانمان ها ناعادلانه است. عده ای حتی دریافت جریمه 100 دلاری از افراد بی سرپناه و بی پول را ظالمانه خوانده اند.

در همین حال شهردار براین باور است که انجام این کار به نفع شهر است. یکی از اعضای شورای شهر به نام Bloomfield تلاش نموده تا این کار را به تاخیر بیندازد و نام نموده مطالعات بیشتری در رابطه با دیگر شهرهایی که این تاکتیک را اجرا نموده اند، باید انجام گردد.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1837

به "نشستن یا خوابیدن در پیاده روهای این شهر کانادایی ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشستن یا خوابیدن در پیاده روهای این شهر کانادایی ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید