نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت ایرانسل برگزار می گردد

به گزارش آخرین خبر، نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت، با محور ویژه مدیریت نوآوری و توسعه دانش بنیان کسب وکارها، با حمایت ایرانسل در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می گردد.

نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت ایرانسل برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت، به وسیله انجمن علوم مدیریت ایران و با همکاری دانشگاه امام صادق (ع) و دانشگاه تربیت مدرس، نهم و دهم اسفند ماه 1401، با حمایت اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران برگزار می گردد. این کنفرانس هر ساله به وسیله انجمن علوم مدیریت ایران و با همکاری دانشگاه ها و دانشکده های مدیریت برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این کنفرانس، ارائه آخرین دستاوردهای علمی و کاربردی، تبادل ایده ها و برقراری ارتباطات مؤثر علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مدیریت، با محور ویژه مدیریت نوآوری و توسعه دانش بنیان کسب وکارها است.

نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت از کمیته های علمی مدیریت راهبردی، منابع انسانی، حکمرانی و خط مشی گذاری عمومی، مدیریت گردشگری، مسؤولیت اجتماعی و اخلاق حرفه ای، بازاریابی و مدیریت فراوری، فناوری و عملیات، به دبیری اعضای هیأت علمی دانشگاه های تربیت مدرس، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، الزهرا و تهران تشکیل شده است.

برنامه های این کنفرانس شامل افتتاحیه، برگزاری پنل های تخصصی و اختتامیه در روزهای نهم و دهم اسفندماه 1401 است و در محل دانشگاه تربیت مدرس، میزبان علاقه مندان، دانشجویان، محققان و اساتید خواهد بود.

منبع: فوت و فن
انتشار: 26 اسفند 1401 بروزرسانی: 26 اسفند 1401 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2276

به "نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت ایرانسل برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت با حمایت ایرانسل برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید