ادعای العربیه درباره ایلهان عمر

به گزارش آخرین خبر، فارس نوشت:شبکه سعودی العربیه مدعی است به اسنادی دست یافته که نشان می دهد ایلهان عمر نماینده مسلمان کنگره آمریکا با قطر در ارتباط بوده و از این کشور پول دریافت نموده است.

ادعای العربیه درباره ایلهان عمر

شبکه سعودی العربیه روز دوشنبه مدعی شد به اسنادی دست پیدا نموده که نشان می دهد ایلهان عمر عضو مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا از حکومت قطر پول دریافت نموده است.

به ادعای این شبکه، اتهام دریافت پول از قطر در جریان یک دادگاه، علیه عمر مطرح شده است. بر اساس این گزارش، الان بندر سرمایه دار کویتی-کانادایی در دادگاهی که برای محاکمه برادر امیر قطر برگزار شده، شهادت داده است که عمر عامل قطر است و تحت حمایت اقتصادی این کشور واقع شده است.

شیح خالد بن حمد آل ثانی برادر امیر قطر در آمریکا متهم شده است که به محافظینش دستور قتل دو نفر را داده و یک تبعه آمریکا را هم گروگان گرفته است. الان بندر، یکی از شاهدان این پرونده است.

به ادعای العربیه، بندر در یک تماس ویدئویی از تورنتو با دادگاه منطقه ای فلوریدا، گفته است که در دیداری که با سه مقام ارشد قطری داشته، آن ها به او گفته اند: اگر به خاطر پول ما نبود، ایلهان عمر هم اکنون مثل بقیه پناهجویان سیاهپوست سواقتصادیایی بود و مجبور بود آخر هفته ها در رستوان ها میز پاک کند.

بندر مدعی شده است که قطر عمر را زمانی که هنوز فردی عادی بوده جذب نموده و به مرور شرایط را برای ظهور وی در عرصه سیاسی آمریکا فراهم نموده است.

به ادعای بندر، این مقام ها گفته اند: بهترین چیزی که با پول می گردد خرید، مقام های آمریکایی هستند. چون آن ها ارزان ترین مقام ها در دنیا هستند.

این فرد حتی ادعا نموده است که عمر اطلاعات مهمی را به قطر منتقل نموده و این اطلاعات نهایتا به دست ایران رسیده است.

رسانه های سعودی پیش از این هم عمر را به ارتباط با قطر متهم نموده بودند. بسیاری از حامیان حزب جمهوری خواه و طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هم اتهامات مشابهی را علیه این نماینده دموکرات کنگره مطرح نموده اند.

یک سخنگوی عمر در واکنش به این گزارش، به روزنامه جروزالم پست گفته است آدم ها و حساب های کاربری وابسته به عربستان سعودی، از روز نخست انتخاب عمر او را با اطلاعات غلط و نظریه های توطئه، هدف قرار داده اند.

این سخنگو ادعاهای مطرح شده را به شدت رد و تأکید نموده است که عمر تنها منافع حوزه انتخابیه اش و مردم آمریکا را نمایندگی می نماید.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 23 دی 1398 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 606

به "ادعای العربیه درباره ایلهان عمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای العربیه درباره ایلهان عمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید