جهانبخش: برایتون برایمان تجهیزات ورزشی فرستاد تا آماده بمانیم، بعضی حرفها ناجوانمردانه است

به گزارش آخرین خبر، هافبک لژیونر فوتبال ایران در برایتون می گوید تا قبل از تعطیلی رقابت های لیگ برتر انگلیس شرایط بسیار خوبی در تیمش داشته و ممکن بود از ابتدا مقابل آرسنال بازی کند.

جهانبخش: برایتون برایمان تجهیزات ورزشی فرستاد تا آماده بمانیم، بعضی حرفها ناجوانمردانه است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون انگلیس در برنامه ورزش و مردم گفت: متاسفانه شیوع کرونا شرایط زندگی را برای همه مردم جهان سخت نموده است. تا یک هفته، 10 روز قبل از شیوع کرونا، خانواده ام به انگلیس آمدند و از آن موقع تا به امروز در کنار آن ها هستم و این موضوع از نظر روحی و روانی به من یاری می نماید.

هافبک ایرانی برایتون درباره برنامه برایتون در دوران شیوع کرونا گفت: نخستین کار باشگاه این بود که ما نسبت به تیم های دیگر تمرینات را زودتر تعطیل کردیم. فکر می کنم برایتون اولین شهری بود که بیماری را نشان داد.

وی درباره شرایطش در برایتون تا قبل از شیوع کرونا، گفت: خدا را شکر بعد از دوران سختی که پشت سر گذاشتم، شرایط بازی برای من بهتر شد. بعد از بازی هایی که داشتم، فرایند رو به رشدم خیلی بهتر پیش رفت. احتمال حضور من در بازی با آرسنال خیلی بالا بود که بازی ها لغو شد. باید ببینیم چه تصمیماتی درباره بازی ها خواهند گرفت. امیدوارم شرایط تمرینی خودم را حفظ کنم و بتوانم در زمان بیشتری بازی کنم.

جهانبخش درباره حواشی مختلفی که درباره پاداش های پرداختی به کی روش مطرح شد، اظهار کرد: متاسفانه من هم صحبت هایی شنیدم که واقعا مقداری ناجوانمردانه است. کی روش و دستیارانش حدود هشت سال برای فوتبال ما زحمت کشیدند. شرایط از نظر فوتبالی خیلی بهتر بود. بعد از رفتن او دیدیم که چقدر شرایط بدتر شد. الان که او و دستیارانش نیستند و بعضی از بازیکنان هم در تیم ملی حضور ندارند، بحث هایی مطرح می گردد که درست نیست. نظر همه بازیکنان این است که هجمه های وارد شده به او حرفه ای نبود چرا که او در ایران نیست و نمی تواند از خودش دفاع کند. پاداش و دستمزدهای بازیکنان خارجی از جمله هلند در مقایسه با ما اصلا برابر نیست. پاداش های ما در تیم ملی غیرقابل مقایسه است.

هافبک لژیونر تیم ملی درباره برنامه برایتون برای تیم در دوران قرنطینه گفت: برنامه تمرینی، غذایی و روزانه ما توسط باشگاه تنظیم شده است. یک سری برنامه ها به ما داده شده است تا شرایط بدنی خودمان را حفظ کنیم. باشگاه مقداری تجهیزات از قبیل دوچرخه و وسایل بدنسازی و مکمل ها را برای ما فرستاد. در طول هفته به صورت تصویری با هم در ارتباط هستیم و کل کادرفنی حضور دارند. صحبتی با همدیگر داریم تا ارتباطمان را حفظ کنیم. بازیکنان با هم صحبت می نمایند. با امکاناتی که به ما دادند، شرایط بدنی خودمان را حفظ می کنیم تا با یک شرایط خوب به بازی ها برگردیم.

وی درباره شرایط قرارداد بازیکنان در دوران شیوع کرونا، گفت: یکسری از بازیکنان در سال آخر قرارداد خود هستند و فیفا گفته بازیکنان باید تا اتمام فصل فوتبالی در خدمت تیم خود باشند. از نظر اقتصادی هم صحبتی با کل بازیکنان داشتیم و تصمیمات مختلفی گرفته شده است. اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام نمود 20 تا 30 درصد از بازیکنان کم کردند و در ادامه به آن ها بازگردانند که باشگاه ها موافقت نکردند چرا که فرپلی اقتصادی و ... مطرح است. کارکنان باشگاه احتیاج دارند حقوق خود را بگیرند. باشگاه نمی خواهد الان سبک گردد و در ادامه سنگین شدن این موضوع را تحمل کند. فعلا قرار شده مقداری از حقوق بازیکنان را کم نمایند و به کارمندان پرداخت نمایند. بخشی از بازیکنان هم درصدی از حقوق مان را روی هم گذاشتیم تا به فرایند درمان بیماری در شهر برایتون یاری کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1015

به "جهانبخش: برایتون برایمان تجهیزات ورزشی فرستاد تا آماده بمانیم، بعضی حرفها ناجوانمردانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش: برایتون برایمان تجهیزات ورزشی فرستاد تا آماده بمانیم، بعضی حرفها ناجوانمردانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید