خبرنگاران بازدید سرزده وزیر جهاد کشاورزی از میادین مرکزی عرضه مرغ در تهران

به گزارش آخرین خبر، تهران - خبرنگاران - وزیر جهاد کشاورزی از بازارهای مرغ میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران سرزده بازدید کرد.

خبرنگاران بازدید سرزده وزیر جهاد کشاورزی از میادین مرکزی عرضه مرغ در تهران

به گزارش روز دوشنبه وزارت جهاد کشاورزی، اظم خاوازی در حاشیه بازدید از نحوه توزیع گوشت مرغ در میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران اضافه کرد: محدودیتی در تولید گوشت مرغ نداریم و در هفته های آینده دچار مازاد مرغ خواهیم شد.

وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: بر این اساس به شرکت پشتیبانی امور دام دستور داده ایم تا در صورت افت قیمت در بازار، مرغ مازاد بر نیاز را از تولیدکنندگان خریداری کند.

خاوازی با اشاره به این که مشکل میدان بهمن، توزیع و نحوه نظارت بر صنف بود، گفت: در جلسه ای با همکاران وزارت صمت این مسائل را بررسی خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: تعدادی از اصناف قدیمی صنف مرغ به ما مراجعه کردند و به نحوه توزیع و اداره غرفه ها در میدان بهمن اعتراض داشتند که امروز با حضور این افراد و معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت جلسه ای خواهیم گذاشت.

وزیر جهاد کشاورزی شرح داد: مرغ به اندازه کافی وجود دارد و در روز گذشته دو هزار تن مرغ مازاد را به بازار عرضه کردیم.

خاوازی با بیان این که هزاران تن گوشت مرغ منجمد با کیفیت خوب و قیمت مناسب نیز وجود دارد که در حال عرضه است، اظهار امیدواری کرد: در روزهای آینده مشکلاتی که در توزیع مرغ بین اصناف وجود دارد، حل شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1584

به "خبرنگاران بازدید سرزده وزیر جهاد کشاورزی از میادین مرکزی عرضه مرغ در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بازدید سرزده وزیر جهاد کشاورزی از میادین مرکزی عرضه مرغ در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید