رساله دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان در کنفرانس الگوی اسلامی ایران پیشرفت تقدیر شد

به گزارش آخرین خبر، رساله دانش آموخته دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان با عنوان تدوین چارچوب منابع آب در حوضه آبریز زاینده رود با تأکید بر جنبه های اجتماعی، مالی و زیست محلی در کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تقدیر شد.

رساله دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان در کنفرانس الگوی اسلامی ایران پیشرفت تقدیر شد

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، رساله دکتری سجاد انتشاری، دانش آموخته دکتری مهندسی آب از دانشگاه صنعتی اصفهان در یازدهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، تقدیر شد.

این رسانه با عنوان تدوین چارچوب منابع آب در حوضه آبریز زاینده رود با تأکید بر جنبه های اجتماعی، مالی و زیست محلی نگاشته شده است.

انتشاری دانشجوی ممتاز علمی و فعال جهادی دانشگاه صنعتی اصفهان، با بیش از 10 مقاله ISI، علمی - پژوهشی، سابقه 7 سال پژوهش های کاربردی را در کارنامه علمی خود دارد. وی در حال حاضر مشاور معاون عمرانی استاندار اصفهان و دبیر علمی پروژه احیای زاینده رود در اصفهان است.

لازم به ذکر است، در کنفرانس اخیر مرکز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت، از میان کلیه رساله های دکتری نوشته شده بعد از سال 1397، تعداد 400 عنوان رساله انتخاب و داوری شدند که از میان این 400 رساله 7 رساله با نمره عالی به عنوان برتر دست یافتند و 9 رساله نیز شایسته قدردانی در نظر گرفته شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2138

به "رساله دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان در کنفرانس الگوی اسلامی ایران پیشرفت تقدیر شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "رساله دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان در کنفرانس الگوی اسلامی ایران پیشرفت تقدیر شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رساله دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان در کنفرانس الگوی اسلامی ایران پیشرفت تقدیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید