تور دبی: شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردند

به گزارش آخرین خبر، فرارو- شغل رسمی او، رئیس هئیت مدیره درگاه سرمایه گذاری امارات است که تا به امروز پروژه هایی به ارزش ده ها میلیارد دلار اجرا نموده است. اما به نظر می رسد که علاوه بر فعالیت های مالی، به هنر و موسیقی، بخصوص هنرمندان زیباروی، هم علاقه وافری دارد. به مناسبت روز عشق برای سلبریتی ها و چهره های برجسته رسانه ای در باغ خود جشن برگزار می نماید. در کنسرت خواننده بحرینی می رقصد و در ستایش از او مبالغه می نماید.

تور دبی: شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردند

با تور دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به گزارش فرارو، در روز های اخیر به علت انتشار تصاویر و ویدئو هایی از او در کنار بعضی چهره های رسانه ای و هنری خبرساز شده و از آنجا که عضوی از خاندان حاکم بر امارات، یعنی آل نهیان، است، توجه بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی عربی را به خود جلب نموده است.

تصاویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد که تعدادی از سلبریتی های زن عربی، از خوانندگان و ملکه های زیبایی گرفته تا مجری های زیبا؛ همگی با شیخ دکتر سعید بن طحنون آل نهیان خاطراتی دارند.

تمجید فراوان از خواننده زن بحرینی

اخیرا از شیخ سعید در کنار شموخ، خواننده زن بحرینی، ویدئویی منتشر شده که اظهارات بسیار محبت آمیز شیخ درباره ترانه تازه این خواننده را نشان می دهد. شیخ سعید در این ویدئو، در حالی که در کنار شموخ ایستاده است، با چهره ای بشاش می گوید: حقیقتا می خواهم به تو یک چیزی بگویم؛ من از ترانه و کلیپ اخیرت بسیار بسیار خوشم می آید و من یکی از طرفداران تو هستم. من مطمئنم که این کلیپ، می ترکاند و برای آن آرزوی موفقیت می کنم. آرزو می کنم که اولین کسی باشم که سی دی این کلیپ را تهیه کنم.

ملاقات شیخ دکتر سعید با شموخ

این اظهارات شیخ سعید واکنش های ضدونقیضی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد. بعضی او را مردی فاقد لیاقت حکمرانی دانستند و بعضی دیگر او را مرد نازنینی توصیف کردند. یک کاربر قطری به نام بومشعل، ضمن بازنشر ویدئوی اظهارات شیخ سعید درباره شموخ، توئیت کرد: دیوانه امارات و بزرگترین پلشت خاندان حاکم، که شبیه لاک پشت است. سعید بن طحنون دیوانه هنوز ثابت می نماید او (مصداق این ضرب المثل است که) دلش می خواهد، اما خجالت می کشد. شما را به خدا سوگند می دهم فردی مثل این، آیا شایسته است که در کشورش قدرت داشته باشد.

کاربر دیگری با لحنی طنزآلود درباره اظهارات شیخ سعید نوشت: راستش را بگویم من قبلا دیدگاه درستی درباره این آقا نداشتم. مرد نازنینی از آب عایدی که از استعداد های جوان حمایت می نماید. خدا او را یاری دهد و آنچه در سر دارد را برای او محقق کند.

کاربری در پاسخ به این توئیت، نوشت: معلوم است که (شیخ سعید) چه در سر دارد.

ملاقات شبانه با ملکه زیبایی برای آنالیز پروژه های هنری!

شیخ سعید در شروع سال نو میلادی جنجال دیگری را به راه انداخت. او، که به یاری کننده استعداد ها و نوآوران عرب و صلح بین المللی ملقب شده، در شب سال نو میلادی در رستوران اموود در ابوظبی، مهمان فطیم الشامسی، ملکه زیبایی امارات، بود. وبگاه عاجل 24 گفته این ملاقات برای تبادل افکار و آنالیز پروژه های آینده هنری انجام شده است.

تجلیل از مجری جنجالی

چند ماه پیش، حلیمه بولند، مجری سرشناس کویتی، در سفر به عربستان، هدیه گران قیمتی به ارزش سه میلیون ریال عربستان معادل 800 هزار دلار دریافت کرد که در آن موقع گفته شد از جانب سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان، ارسال شده بود. اما بعد ها مقامات عربستان ارسال این هدیه از جانب ملک سلمان را تکذیب کردند.

شیخ سعید طی مراسمی در روز عشق امارات، در کاخ خود، واقع در شهر العین، از حلیمه بولند، به خاطر مشارکت فعالانه اش در جشنواره عشق امارات تجلیل کرد.

در یکی از ویدئو هایی که از شیخ سعید با حلیمه منتشر شده، او کاسه ای از حلوا در دست دارد و به دست خود به حلیمه حلوا می دهد.

تجلیل از حلمه بولند

پس از ملاقات صمیمانه شیخ با حلیمه، در شبکه های اجتماعی هشتگی به نام حلیمه بولند بن طحنون را دیوانه می نماید ایجاد شد و کاربران زیادی با این هشتگ توئیت کردند. کاربری نوشت: فکر می کنم حلیمه بولند برای موساد کار می نماید. کاربر دیگری توئیت کرد: (حلیمه) فیل ابوظبی را دیوانه می نماید.

منبع: زندگی روز
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1845

به "تور دبی: شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی: شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید