فاضل نظری از کانون پرورش فکری رفت

به گزارش آخرین خبر، تهران (پانا) - فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از این سمت برکنار شد، همچنین خبر بازگشت حاجیان زاده قوت گرفته است.

فاضل نظری از کانون پرورش فکری رفت

به گزارش مهر، فاضل نظری که سال 1396 با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر عامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان منصوب شده بود، در نهایت از سمت خود برکنار شد.

فاضل نظری که پیش از مدیرعامل کانون پرورش فکری معاون هنری حوزه هنری بوده است دکترای مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی دارد. دبیری سه دوره جشنواره بین المللی فیلم صد، دبیری علمی جشنواره بین المللی شعر فجر و عضویت در شورای علمی گروه ادبیات انقلاب اسلامی فرهنگستان زبان و ادب فارسی برخی از عناوین ادبی و هنری و علمی او است.

او علاوه بر سابقهٔ 10 سال ریاست حوزه هنری استان تهران، رئیس مرکز موسیقی حوزهٔ هنری، عضو شورای عالی شعر سازمان صدا و سیما نیز بوده و از سال 1383 در دانشگاه های تهران در حوزه مدیریت تدریس می نماید.

فاضل نظری در سال 1358 در شهرستان خمین واقع در جنوب استان مرکزی به دنیا آمد. او دانش آموخته رشته های معارف اسلامی، مدیریت و مدیریت فراوری و عملیات در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا است. این شاعر که آثارش در زمره پرفروش ترین آثاری ادبی است در سال های اخیر با آثارش توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب نموده است. ریاست حوزه هنری استان تهران، رئیس مرکز موسیقی حوزهٔ هنری، عضو شورای عالی شعر سازمان صدا و سیما از جمله مسئولیت هایی است که او در آنها فعالیت نموده است.

شنیده های مهر حاکی از آن است که جایگزین فاضل نظری،علیرضا حاجیان زاده مدیرعامل پیشین کانون است. وی از10 آذر 1392 به سمت مدیرعاملی این مجموعه منصوب شده بود و حالا جایگزینی وی با یک جوان در آخرین روزهای دولت نشان از اتفاقات عجیب و غریب در این حوزه است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1622

به "فاضل نظری از کانون پرورش فکری رفت" امتیاز دهید

1 کاربر به "فاضل نظری از کانون پرورش فکری رفت" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضل نظری از کانون پرورش فکری رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید