10درصد بهبودی در ریه حسین نوری، درمان ملی پوش کشتی همچنان ادامه دارد

به گزارش آخرین خبر، برادر ملی پوش کشتی فرنگی ایران از بهبودی 10درصدی ریه این قهرمان نسبت به روز گذشته بعد از تزریق آمپول، خبر داد.

10درصد بهبودی در ریه حسین نوری، درمان ملی پوش کشتی همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی آخرین خبر، بعد از اینکه حسین نوری صاحب مدال برنز کشتی فرنگی جهان در سال 2017 با وخامت حالش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان آتیه بستری شد، با پیگیری فدراسیون کشتی به بیمارستان مسیح دانشوری و مرکز تخصصی درمان کرونا انتقال داده و چند داروی گرانقیمت و کمیاب تهیه و به وی تزریق شد.

عباس نوری برادر این قهرمان درباره آخرین شرایط برادرش به آخرین خبر گفت: صبح بیمارستان بودم و حسین را دیدم. دکتر گفت در مقایسه با عکسی که دیروز از ریه اش انداخته شده، تقریباً 10 درصد بهبود در ریه داشته و البته سه دوز دیگر از تزریق آمپولش باقی مانده است. زمانی که او به بیمارستان منتقل شد ریه اش کاملاً سفید بود. او همچنان با دستگاه نفس می کشد و در ICU بستری است.

وی تأکید کرد: بعد از داروی اولیه که برای جلوگیری از پیشرفت بیماری لازم بود و تهیه شد، روز گذشته هم از آمپول دیگری 15 عدد نیاز بود که آن هم در دسترس قرار گرفت. علیرضا دبیر و حمید سوریان لطف بزرگی به ما کردند و از آنها صمیمانه سپاسگزارم.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1162

به "10درصد بهبودی در ریه حسین نوری، درمان ملی پوش کشتی همچنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10درصد بهبودی در ریه حسین نوری، درمان ملی پوش کشتی همچنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید